• O firmie

'Pt Technology' Piotr Kusiak

Podstawowy opis

Branża: Bramy, kraty, ogrodzenia

Adres

Hiacyntów 6 A
407 50 Katowice

Powiat: Katowice
Województwo: Śląskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Produkty, usługi

Branża: Bramy, kraty, ogrodzenia

Dane kontaktowe

Telefon: 509 829 414
Inne firmy w tej kategorii

INTERPRODUKT Jan Biłko

Jako firma Interprodukt od 12 lat zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie projektowania, produkcji i montażu oddzieleń przeciwpożarowych takich jak drzwi i ścianki zewnętrzne i wewnętrzne. Możemy o sobie powiedzieć „producent zabezpieczeń przeciwpożarowych”. Konstrukcje pożarowe wykonujemy w zależności od wymagań Klienta o odporności ogniowej E30, E60, E120, EI30, EI60, EI120.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specjalizujemy się w obróbce metali, cięciu laserowym i różnorodnych pracach, w tym robotach ziemnych. Zajmujemy się produkcją i dostawą szklanych i metalowych konstrukcji, balustrad, schodów zewnętrznych i wewnętrznych, metalowych mebli ze stali nierdzewnej, ogrodzeń murowanych, pergoli, płyt chodnikowych i wiele więcej. Świadczymy kompleksowe zarządzanie i utrzymanie budynków.

Fabryka Ogrodzeń COLOREX sp. z o.o.

Fabryka Ogrodzeń COLOREX dostarcza klientom najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe. W procesie wytwarzania wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne technologie oraz sprawdzony surowiec krajowej produkcji. Dzięki profesjonalnemu podejściu, jesteśmy w stanie zaproponować Naszym klientom 2 lata gwarancji na zakupione u nas ogrodzenia zgrzewane.