• O firmie

Pegemet Piotr Głowacki

Adres

Wołkowyska 31
611 32 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Powiat: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
Inne firmy w tej kategorii

TRYON, s.r.o.

Zajmujemy się produkcją narzedzi do tłoczenia. Oferujemy usługi w zakresie tłoczenia blach, obróbki i produkcji metali. Zapewniamy produkcję głównie dla branż mechanicznych, elektrycznych i przemysłu samochodowego. Na rynku jesteśmy już 66 lat. Naszymi klientami są firmy z Czech i UE, ale także z Japonii i Stanów Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2009.

RTOX, s.r.o.

Jesteśmy oddani produkcji niestandardowych segmentów zębatych, konwencjonalnych części mechanicznych i innych. Dostarczamy rozwiązania systemowe. Wykonujemy koła zębate, koła pasowe, tworzywa konstrukcyjne, standardowe elementy transmisyjne. Oferujemy nakrętki trapezowe i nakrętki. Skupiamy się na obróbce cieplnej i powierzchniowej metali - szlifowanie i polerowanie, oraz na obróbce chemicznej.

UniCut s.r.o.

Specjalizujemy się w produkcji solidnych narzędzi z węglików spiekanych. Nasze narzędzia pozyskujemy od kilku patentów. Rozwijamy i testujemy nowe produkty, także narzędzia krawędziowe. Oprócz standardowej produkcji produktów, posiadamy również produkcje na zamówienie klienta. Parametry techniczne naszych narzędzi znajdziesz na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.