• Szczegół firmy

Pegemet Piotr Głowacki

Nie masz dostępu do prezentacji firmy, ponieważ wstawione dane jeszcze nie zostały sprawdzone przez biegłych rewidentów Rynku.
Inne firmy w dziedzinie

HON - kovo s.r.o.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów metalowych do mebli oraz części metalowych wykorzystywanych w przemyśle. Oferujemy usługi cięcia laserem CNC, gięcia materiałów metalowych, piaskowania stali nierdzewnej i odlewów żeliwnych, spawanie metodą MIG, MAG i TIG, montaż elementów metalowych i ich części.

HAJDO spol. s r.o.

Specjalizujemy się w budowie, projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń. Oferujemy toczenie, równoważenie, cięcie strumieniem wody, gięcie CNC rur, spawania i produkcji ślusarskiej. Produkujemy wysokiej jakości wały kardanowe, węże zbrojone, maszyny papiernicze i rury hydrauliczne.

APL CNC, s.r.o.

Produkujemy i sprzedajemy części eksploatacyjne dla cięcia autogenicznego, laserowego i cięcia plazmowego materiałów metalowych - stal, stal nierdzewna, blachy, itd.

Opublikuj swoją ofertę
Chcę sprzedać Opublikuj swoją ofertę
Opublikuj popyt BEZPŁATNIE
Chcę kupić Opublikuj popyt BEZPŁATNIE
Chcę eshop Prowadź własny eshop
Referencja

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informacje przez e-mail
Zamów sobie ciekawe oferty i popyt w wiadomościach na e-mail.