• O firmie

Art-Met Przemysław Kinczel

Adres

Kleczewska 32 lok. 2
018 26 Warszawa (Bielany)

Powiat: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
  • Usługi

Dane kontaktowe

Telefon: 516 410 345
Strony WWW: www.befestigungen24.de

Klasyfikacja w katalogu

Inne firmy w tej kategorii

ARIES Firma Produkcyjno - Handlowa Edward Skał

Firma Aries jest rodzinnym przedsiębiorstwem dostarczającym stolarkę budowlaną do rezydencji prywatnych, obiektów mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Należymy do grona najstarszych producentów okien i drzwi w Polsce. Od ponad 20 lat produkujemy stolarkę budowlaną wciąż doskonaląc nasze wyroby, poszerzając ofertę i rozbudowując park maszynowy.

AKSZER Sp z o.o.

Jesteśmy dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła oraz pieców. Oprócz dostawy zajmujemy się również montażem i serwisem. Możemy zaprojektować całą instalację, w której wykorzystamy nasze urządzenia i później ją wykonać. Podstawowym zadaniem firmy jest dobrać optymalne rozwiązania dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Ceramika Paradyż. Polska firma z 27-letnim doświadczeniem, eksportująca do 40 krajów świata. W swojej ofercie posiada prawie 4000 płytek i dekoracji. Słynące ze światowego wzornictwa i wysokiej jakości płytki ceramiczne marki Paradyż doskonale odnajdują się w zarówno we wnętrzach prywatnych, jaki i prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej.