• O firmie

Scan-Motopol S.A.

Adres

Solskiego 4 A
407 49 Katowice

Powiat: Katowice
Województwo: Śląskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Dane kontaktowe

Telefon: 322 561 805
Faks: 322 561 825
Strony WWW: www.motopol.com.pl
Inne firmy w tej kategorii

3D-EG Maciej Grzybowski

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów identyfikacji. Produkujemy tabliczki informacyjne, piktogramy, numery na drzwi, oznakowanie budynków. Posiadamy odpowiedni park maszynowy tj. plotery frezujące, grawerki, lasery, plotery tnące, które pozwalają nam podejmować się wszelkich wyzwań, nowych opracowań technologicznych, wybór odpowiednich materiałów i ich obróbkę.

STUDIO REKLAMY I FOTOGRAFII CYFROWEJ AMBEST Jerzy Orłowski

W tych dwóch technologiach (chemigraficznej i laserowej) wykonujemy, tabliczki znamionowe z różnego rodzaju materiałów, (wytwarzane przez nas tabliczki znamionowe są dostosowane do indywidualnych zamówień Klientów), identyfikatory imienne, szyldy firmowe, płyty czołowe oraz listwy pomiarowe posiadające Unijny Certyfikat Zgodności.

Subtex s.c. Radosław Marciniak, Michał Wójtowicz

Nadruki przez nas wykonane używane są w szeroko rozumianej branży odzieżowej i reklamowej, poczynając od produkcji strojów sportowych, gadżetów reklamowych, odzieży, jak również dodatków odzieżowych, flag i banerów materiałowych oraz dodatków dekoracyjnych. Zachęcamy do współpracy! Skontaktuj się z nami już dziś!