• O firmie

KUPCZYK S.J.

Podstawowy opis

Dostawca kompresorów,sprężarek tłokowych i śrubowych oraz pomp sprężarkowych,elektronarzędzi,narzędzi ręcznych i pneumatycznych.

Adres

Janowa Wola 6
305 50 Kraków (Kraków-Podgórze)

Powiat: Kraków
Województwo: Małopolskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  003900098
NIP:  6790025901
Rok założenia:  1970
  • Hurt
  • Usługi
  • Import

Dane kontaktowe

Telefon: 0048 126 563 232
Telefon: 0048 126 563 860
E-mail: kupczyk-spj@kupczyk.pl
Strony WWW: www.kupczyk.pl

Osoba do kontaktu

Stanisław Kupczyk - Prezes Zarządu

Inne firmy w tej kategorii

L L Sp. z o o

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn zwłaszcza dla przemysłu chemicznego, spożywczego, energetycznego, hutniczego i budownictwa. Nasze produkty wytwarzane są przez wykwalifikowanych fachowców a tym gwarantujemy wysoką jakość produktów. Nasze maszyny i części zamienne cieszą się dużym popytem, więc eksportujemy i za granicą - Niemcy i kraje Skandynawskie.Więcej na naszej stronie internetowej.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukcja i produkcja narzędzi do procesu tłoczenia części metalowych, projektowanie i produkcja produktów narzędzie, maszyn jednofunkcyjnych i ich części, konstrukcja i produkcja form wtryskowych do tworzyw sztucznych, aluminium i jego stopów.

LG Systems spol. s r.o.

Specjalizujemy się w systemach automatyki domowej i przemysłowej oraz dostarczamy kompletną ofertę akcesoriów. Oferujemy modułów GSM, stację pogodową, bezprzewodowe centralne jednostki, wyświetlacze LED, sterowniki solarne, dzwonki bezprzewodowe, baterie alkalicznych i litowe, czujniki, wilgotności i temperatury i wiele innych.