Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

'LINIA SZYCIA' Mirosław Piłat

Podstawowy opis

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną maszyn do szycia domowego oraz przemysłowego, maszyn do pakowania oraz urządzeń do produkcji energii odnawialnej. Gwarantujemy bogaty wybór asortymentu. Na życzenie Klienta wyszukujemy urządzenia, które nie są dostępne w naszej ofercie.

Produkty, usługi

Maszyny do pakowania
Oferujemy szeroki wybór maszyn do pakowania. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń o różnym zastosowaniu np.: do zgrzewania folii, nasypywania i ważenia, produkcji woreczków i opakowań foliowych czy numeratory do nadruku termicznego.

Maszyny do szycia
Posiadamy atrakcyjną ofertę maszyn do szycia. Oferujemy: maszyny do szycia oraz haftowania(przemysłowe, chałupnicze i domowe), urządzenia do prasowania, maszyny do cięcia i odkrawania, akcesoria do zakładów krawieckich, części do maszyn do szycia.

Materiały do pakowania
Prowadzimy sprzedaż materiałów do pakowania. Sprzedajemy folie stretch, folie poliolefinowe,folie PVC, płytki aluminiowe dwustronne i jednostronne, taśmy przezroczyste, taśmy PP Strapping i inne.

Zgrzewarki folii
Polecamy zgrzewarki folii renomowanych producentów. Dostępne w ofercie: zgrzewarki kątowe, manualne zgrzewarki ramieniowe, nożne zgrzewarki, ręczna zgrzewarka impulsowa i wiele innych.

Kolektory solarne
Zapewniamy wysokiej klasy kolektory słoneczne. Kolektory solarne coraz częściej stanowią nieodzowny i konieczny element każdego domu. Dzięki kolokatorom solarnym oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także chronisz środowisko.

Silniki energooszczędne
Silniki energooszczędne to wspaniały sposób na oszczędzeniu zużycia prądu. Dostępne z naszej oferty silniki energooszczędne gwarantują oszczędność prądu aż do 71% !!!

Flow pack
Urządzenie flow pack przeznaczone jest do pakowania produktów miękkich i nieregularnych. Produkty wystarczy położyć bezpośrednio na folii. Maszyna dodatkowo wyposazona jest w numerator termiczny do nanoszenia daty i numeru serii.

Zaszywarki worków
Za pomocą zszywarek do worków w szybki i łatwy sposób zamkniesz worek. Polecamy zszywarki do worków wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Lampki LED
Gwarantujemy szeroki asortyment lampek LED w atrakcyjnych cenach. Przy wyborze lampek LED zapewniamy fachowe doradztwo.

Dozowniki
Dozowniki przeznaczone są do dozowania wszelkiego rodzaju płynów w tym gęstych. Dozowniki są proste w użytkowaniu, wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Regulacja dozy odbywa się za pomocą pokrętła z wskaźnikiem.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl