Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

P. W. "Tossa" Grzegorz Kopiec

Podstawowy opis

Skupiamy się na produkcji mebli. Oferujemy meble na wymiar do biur, kuchni i innych pokoi. Sprzedajemy wysokiej jakości meble w atrakcyjnych cenach. Z naszej oferty można wybierać szafki kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafki i biurka - meble biurowe. Również prowadzimy projektowanie wnętrz, meble wykonamy według życzenia klienta. Więcej na naszej stronie internetowej.

Produkty, usługi

Produkcja mebli
Wykonujemy wysokiej jakości meble. Meble na zamówienie. Oferujeme meble kuchenne, meble biurowe, szafy z drzwiami przesuwnymi. Zapewniamy wystrój wnętrz - aptek, banków i sklepów, itp. Wszystko w nowoczesnym wzornictwie i wysokiej jakości.

Stolarnia
Nasza firma zajmuje się stolarką. W szczególności wykonujemy meble - meble kuchenne, meble biurowe, szafy i inne. Oferujemy również meble na zamówienie, według dokumentów podane od klienta. Gwarantujemy wysoką jakość mebli i precyzyjność roboty.

Meble na wymiar
Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Wykonujemy meble kuchenne, szafy i meble biurowe. Wszystko wykonamy dokładnie według życzeń i wymagań klienta. Materiał produkcyjny jest wysokiej jakości, wszystko w atrakcyjnych cenach.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl