• O firmie

'Pt Technology' Piotr Kusiak

Podstawowy opis

Branża: Bramy, kraty, ogrodzenia

Adres

Hiacyntów 6 A
407 50 Katowice

Powiat: Katowice
Województwo: Śląskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Produkty, usługi

Branża: Bramy, kraty, ogrodzenia

Dane kontaktowe

Telefon: 509 829 414
Inne firmy w tej kategorii

INTERPRODUKT Jan Biłko

Jako firma Interprodukt od 12 lat zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie projektowania, produkcji i montażu oddzieleń przeciwpożarowych takich jak drzwi i ścianki zewnętrzne i wewnętrzne. Możemy o sobie powiedzieć „producent zabezpieczeń przeciwpożarowych”. Konstrukcje pożarowe wykonujemy w zależności od wymagań Klienta o odporności ogniowej E30, E60, E120, EI30, EI60, EI120.

ZPH MARTMET

Pragniemy Państwu zaoferować siatki ogrodzeniowe, elementy montażowe, kojce dla zwierząt, stal konstrukcyjną jak i również blachy trapezowe. Ponadto oferujemy montaż zakupionych balustrad, bram, oraz ogrodzeń. Wyspecjalizowana kadra chętnie pomoże przy doborze odpowiedniego asortymentu do jej przeznaczenia. Priorytetem naszej firmy jest zadowolony klient. Zachęcamy do współpracy !

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości blacho-dachówki stalowe, trapezowe, gonty, papy bitumiczne, wysokiej jakości dachówki, systemy rynien i inne. Oferta obejmuje również najnowocześniejsze rozwiązania zarówno dla budownictwa ogólnego jak i drogowego. Są to produkty alternatywne dla tradycyjnych, często nietrwałych i przestarzałych technologii. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony.