• O firmie

cargo-partner spedycja sp. z o.o.

Nie masz dostępu do prezentacji firmy, ponieważ wstawione dane jeszcze nie zostały sprawdzone przez biegłych rewidentów Rynku.
Inne firmy w tej kategorii

LKW INTERNATIONALE WESTOST Ryszard Jaroszewski

Nasza Firma świadczy usługi związane z transportem międzynarodowym i krajowym. Posiadamy swoje centrum logistyczne, które posiada wykwalifikowanych pracowników zajmujących się organizacją przewozu, ładunków, oraz przesyłek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży świadczących usługi transportowe.

TRANSPORT CIĘŻAROWY I SPEDYCJA " BAK-TRANS " Dariusz Helbik

Oferujemy przewozy transportowe w konkurencyjnych cenach na terenie Polski oraz Europy Południowo-Zachodniej. Od początku swojej działalności świadczymy usługi transportowe na terenie kraju, od 1992 roku usługi międzynarodowe, od 2003 roku usługi spedycyjne.

FROMOD SP. Z O.O. SP.K.

Firma świadczy usługi związane z transportem międzynarodowym i krajowym, a także oferujemy spedycje. Nasza Firma posiada doświadczenie w branży transportowej. Organizujemy przewozy ładunków samochodami od 1,5 tony do 24 ton, oraz przewozy z użyciem zabudowy chłodniczej i przewozy ładunków wymagających temperatury kontrolowanej. Nasze przewozy są stale monitorowane. Zapraszamy do współpracy.