• O firmie

'Biuro Podróży Explorer' Egzotyczne Wycieczki Wczasy Podróże

Podstawowy opis

Znamy niezwykłe, warte polecenia miejsca, optymalne środki transportu, połączenia, wygodne hotele. Potrafimy spełniać marzenia o podróżach... Oferujemy wiele eskapad, począwszy od plażowania poprzez wyjazdy szkoleniowe, pielgrzymki, a na trekkingu skończywszy. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych wyjazdów.

Adres

1 Maja 9 /3
402 24 Katowice

Powiat: Katowice
Województwo: Śląskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Produkty, usługi

Jesteśmy do Waszych usług. Zadzwoń lub napisz.

Dane kontaktowe

Telefon: 326 094 032
Faks: 327 333 099
E-mail: office@explorer.net.pl
Strony WWW: www.egzotycznewycieczki.pl
Inne firmy w tej kategorii

HOTEL 24

Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe jak i również czteroosobowe. Każde z nich wyposażone są w komfortowe łóżka, telewizory LCD, duże przestronne szafy, oraz stoliki z krzesłami. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego i zagranicznego. Charakteryzujemy się rzetelnością, estetyką, a także profesjonalizmem. Pragniemy abyście Państwo byli zadowoleni z usług ! Zapraszamy !

Hotel Zgierz Danuta Syncerek

Nasz Hotel jest obiektem noclegowym powstałym w 2012 roku. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3 i 5-osobowe. Pokoje, które oferujemy Państwu są odnowione z czystym wnętrzem, które sprawi, że pobyt u Nas będzie przyjemnością i czasem relaksu. Obecnie posiadamy około 30 miejsc noclegowych, dwie łazienki, oraz dwie kuchnie w których mogą Państwo przygotować pyszny posiłek. Zapraszamy !

MASSIMO

Nasza Firma zajmuje się wynajmem pokoi w hostelach przyłożonych w centrum Warszawy. Posiadamy szeroki wachlarz apartamentów znajdujących się na różnorodnych ulicach miasta. Oferujemy apartamenty i pokoje dla rodzin z dziećmi, studentów, młodych par, a także biznesmenów. Nasze obiekty wyposażone są w nowoczesne meble, sprzęty kuchenne, oraz sprzęty RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.