• O firmie

'Mag-Mar' Marek Kamiński Biuro Podróży 'Vip'

Adres

Patriotów 309 a
047 67 Warszawa (Wawer)

Powiat: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Dane kontaktowe

Telefon: 226 158 326
Faks: 226 156 090
Inne firmy w tej kategorii

MASSIMO

Nasza Firma zajmuje się wynajmem pokoi w hostelach przyłożonych w centrum Warszawy. Posiadamy szeroki wachlarz apartamentów znajdujących się na różnorodnych ulicach miasta. Oferujemy apartamenty i pokoje dla rodzin z dziećmi, studentów, młodych par, a także biznesmenów. Nasze obiekty wyposażone są w nowoczesne meble, sprzęty kuchenne, oraz sprzęty RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

HOTEL 24

Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe jak i również czteroosobowe. Każde z nich wyposażone są w komfortowe łóżka, telewizory LCD, duże przestronne szafy, oraz stoliki z krzesłami. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego i zagranicznego. Charakteryzujemy się rzetelnością, estetyką, a także profesjonalizmem. Pragniemy abyście Państwo byli zadowoleni z usług ! Zapraszamy !

Terminal Hotel

Nowoczesny Hotel trzygwiazdkowy. Obiekt zaprezentowany dla Gości, którzy podróżują prywatnie, biznesowo oraz turystycznie. Terminal Hotel stanowi doskonałe miejsce dla Gości ceniących sobie swobodę podróżowania. Jest to wyjątkowe miejsce inspirowane wizerunkiem Wrocławia. Dajemy poczucie bycia w sercu miasta dzięki wywieszonym zdjęciom w restauracji, korytarzach oraz w pokojach Hotelu.