• O firmie

Dorota Zielińska Wesołe Wakacje

Adres

Żelazna 64 lok. 85
008 66 Warszawa (Wola)

Powiat: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Dane kontaktowe

Telefon: 608 616 318
Inne firmy w tej kategorii

MASSIMO

Nasza Firma zajmuje się wynajmem pokoi w hostelach przyłożonych w centrum Warszawy. Posiadamy szeroki wachlarz apartamentów znajdujących się na różnorodnych ulicach miasta. Oferujemy apartamenty i pokoje dla rodzin z dziećmi, studentów, młodych par, a także biznesmenów. Nasze obiekty wyposażone są w nowoczesne meble, sprzęty kuchenne, oraz sprzęty RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

HOTEL 24

Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe jak i również czteroosobowe. Każde z nich wyposażone są w komfortowe łóżka, telewizory LCD, duże przestronne szafy, oraz stoliki z krzesłami. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego i zagranicznego. Charakteryzujemy się rzetelnością, estetyką, a także profesjonalizmem. Pragniemy abyście Państwo byli zadowoleni z usług ! Zapraszamy !

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Nasz hotel zlokalizowany jest przy Drodze Krajowej numer 11. Posiada pokoje 1-,2-,3-osobowe o wysokim standardzie. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń, oraz eventów. Do Państwa dyspozycji mamy trzy klimatyzowane sale restauracyjne: kominkową, bankietową, konferencyjną. Restauracja zatroszczy się o wyjątkową oprawę przyjęcia. Pragniemy, aby Nasi Goście byli zadowoleni z Naszych usług.