• O firmie

Dorota Zielińska Wesołe Wakacje

Adres

Żelazna 64 lok. 85
008 66 Warszawa (Wola)

Powiat: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 

Dane kontaktowe

Telefon: 608 616 318
Inne firmy w tej kategorii

MASSIMO

Nasza Firma zajmuje się wynajmem pokoi w hostelach przyłożonych w centrum Warszawy. Posiadamy szeroki wachlarz apartamentów znajdujących się na różnorodnych ulicach miasta. Oferujemy apartamenty i pokoje dla rodzin z dziećmi, studentów, młodych par, a także biznesmenów. Nasze obiekty wyposażone są w nowoczesne meble, sprzęty kuchenne, oraz sprzęty RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

HOTEL 24

Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe jak i również czteroosobowe. Każde z nich wyposażone są w komfortowe łóżka, telewizory LCD, duże przestronne szafy, oraz stoliki z krzesłami. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego i zagranicznego. Charakteryzujemy się rzetelnością, estetyką, a także profesjonalizmem. Pragniemy abyście Państwo byli zadowoleni z usług ! Zapraszamy !

Hotel Zgierz Danuta Syncerek

Nasz Hotel jest obiektem noclegowym powstałym w 2012 roku. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3 i 5-osobowe. Pokoje, które oferujemy Państwu są odnowione z czystym wnętrzem, które sprawi, że pobyt u Nas będzie przyjemnością i czasem relaksu. Obecnie posiadamy około 30 miejsc noclegowych, dwie łazienki, oraz dwie kuchnie w których mogą Państwo przygotować pyszny posiłek. Zapraszamy !