• O firmie

Pegemet Piotr Głowacki

Adres

Wołkowyska 31
611 32 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Powiat: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
Inne firmy w tej kategorii

HYDRO-KAN Dariusz Stroński

HYDRO-KAN to rodzinna firma działającą na rynku już ponad 26 lat. Firma oferuje wykonawstwo produktów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz tworzyw. Równolegle HYDRO-KAN wykonuje prace instalacyjne oraz montażowe w przemyśle spożywczym, chemicznym i energetycznym. HYDRO-KAN oferuje: cięcie wodą, toczenie CNC i obróbka stali, spawanie stali i tworzyw, montażem maszyn i urządzeń.

AKPOL S.C. Kazimierz Bykowski Andrzej Mejza

Nasza Firma powstała z myślą o Naszych Klientach. W swojej ofercie posiadamy usługi ślusarskie, a także obróbkę stali, metali, aluminium, oraz żeliwa. Zajmujemy się także skrawaniem, piaskowaniem, frezowaniem, wierceniem, gwintowaniem. Cięcie plazmą, które świadczymy jest zaletą Naszej Firmy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i grono wykwalifikowanych pracowników.

MATIX E.M. Matysiak Sp.J.

Zajmujemy się hurtową, oraz detaliczną sprzedażą produktów ze stali kwasoodpornej. Oferujemy również szeroki zakres usług związany z obróbką stali. Posiadamy bogaty asortyment, który pozwala nam na ciągłą sprzedaż oferowanych towarów. Gwarantujemy najlepszą jakość w atrakcyjnych cenach ! Cała oferta dostępna na naszej stronie internetowej ! Serdecznie zapraszamy !