• O firmie

Pegemet Piotr Głowacki

Adres

Wołkowyska 31
611 32 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Powiat: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
Inne firmy w tej kategorii

AKPOL S.C. Kazimierz Bykowski Andrzej Mejza

Nasza Firma powstała z myślą o Naszych Klientach. W swojej ofercie posiadamy usługi ślusarskie, a także obróbkę stali, metali, aluminium, oraz żeliwa. Zajmujemy się także skrawaniem, piaskowaniem, frezowaniem, wierceniem, gwintowaniem. Cięcie plazmą, które świadczymy jest zaletą Naszej Firmy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i grono wykwalifikowanych pracowników.

HYDRO-KAN Dariusz Stroński

HYDRO-KAN to rodzinna firma działającą na rynku już ponad 26 lat. Firma oferuje wykonawstwo produktów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz tworzyw. Równolegle HYDRO-KAN wykonuje prace instalacyjne oraz montażowe w przemyśle spożywczym, chemicznym i energetycznym. HYDRO-KAN oferuje: cięcie wodą, toczenie CNC i obróbka stali, spawanie stali i tworzyw, montażem maszyn i urządzeń.

RADFORM - Radosław Nowak

Zajmujemy się sprzedażą noży przemysłowych, tarczowych, wykrojników, narzędzi specjalnych, oraz części maszyn. Oferujemy również cięcie laserowe. Profesjonalizm, estetyka, oraz rzetelność jest atutem naszej firmy. Cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród kontrahentów z rynku polskiego jak i również zagranicznego. Wykwalifikowana kadra pracowników swoją prace wykonuje zawsze na czas. Zapraszamy !