• O firmie

Pegemet Piotr Głowacki

Adres

Wołkowyska 31
611 32 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Powiat: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
Inne firmy w tej kategorii

SAJNES REKLAMY Szymon Noskowiak

"Reklama zewnętrzna to wizytówka Twojej firmy. Zaufaj profesjonalistom - wykonamy zlecenie od etapu projektowania, przez produkcję i konstrukcję, po transport i montaż. " Jeśli szukasz najlepszej lokalizacji, w której chcesz reklamować swoją działalność, zgłoś się do Nas, wyszukamy miejsce na Twoją reklamę. Dodatkowo oferujemy Usługi Mini Ładowarką AVANT !!!

RADFORM - Radosław Nowak

Zajmujemy się sprzedażą noży przemysłowych, tarczowych, wykrojników, narzędzi specjalnych, oraz części maszyn. Oferujemy również cięcie laserowe. Profesjonalizm, estetyka, oraz rzetelność jest atutem naszej firmy. Cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród kontrahentów z rynku polskiego jak i również zagranicznego. Wykwalifikowana kadra pracowników swoją prace wykonuje zawsze na czas. Zapraszamy !

MATIX E.M. Matysiak Sp.J.

Zajmujemy się hurtową, oraz detaliczną sprzedażą produktów ze stali kwasoodpornej. Oferujemy również szeroki zakres usług związany z obróbką stali. Posiadamy bogaty asortyment, który pozwala nam na ciągłą sprzedaż oferowanych towarów. Gwarantujemy najlepszą jakość w atrakcyjnych cenach ! Cała oferta dostępna na naszej stronie internetowej ! Serdecznie zapraszamy !