• O firmie

Art-Met Przemysław Kinczel

Adres

Kleczewska 32 lok. 2
018 26 Warszawa (Bielany)

Powiat: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
  • Usługi

Dane kontaktowe

Telefon: 516 410 345
Strony WWW: www.befestigungen24.de

Klasyfikacja w katalogu

Inne firmy w tej kategorii

PPUH Atexx Sylwester Lewkowicz

Jesteśmy Firmą, która zajmuje się produkcją okien i drzwi wykonanych z PCV, oraz aluminium. W swojej ofercie posiadamy również bramy garażowe, ogrody zimowe drewniane i aluminiowe, a także parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Na życzenie Naszych Klientów wykonujemy szyby antywłamaniowe, napędy do rolet i okucia antywłamaniowe. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości blacho-dachówki stalowe, trapezowe, gonty, papy bitumiczne, wysokiej jakości dachówki, systemy rynien i inne. Oferta obejmuje również najnowocześniejsze rozwiązania zarówno dla budownictwa ogólnego jak i drogowego. Są to produkty alternatywne dla tradycyjnych, często nietrwałych i przestarzałych technologii. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony.

Firma Produkcyjno-Handlowa ARGO Edward Ciechanowski

Historia naszej firmy sięga trzech pokoleń wstecz, kiedy to rzemieślnik Adam Ciechanowski założył firmę Argo. Na polskim rynku jesteśmy firmą znaną i cenioną. Posiadamy stałych klientów, którzy, pomimo istniejącej konkurencji, pozostają przy naszych wyrobach. Oferujemy dostawy produktów naszym transportem.