Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

"APLAST" Krawczyk s.c.

Podstawowy opis

Zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz produkcją form wtryskowych. Świadczymy usługi w produkcji wielkoseryjnej i krótkie serie. Wyspecjalizowana kadra pracowników swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem oraz rzetelnością. Pragniemy abyście byli Państwo zadowoleni z usług naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Produkty, usługi

Detale z tworzyw sztucznych
Nasza Firma zajmuje się produkcją detali sztucznych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Pragniemy abyście byli Państwo zadowoleni z zakupionego towaru. Zapraszamy !

Łączenie elementów
Zajmujemy się profesjonalnym łączeniem elementów z tworzyw sztucznych, oraz metalu. Swoją pracę wykonujemy z pełnym profesjonalizmem, estetyką, oraz zaangażowaniem. Kadra wyspecjalizowanych pracowników udzieli wszelkich informacji dotyczących towaru.

Regeneracje form wtryskowych
Oferujemy usługi związane z regeneracją form wtryskowych. Staramy się wykonywać usługi zawsze na czas. Charakteryzujemy się estetyką, sumiennością, oraz profesjonalizmem. Cieszymy się dużym uznaniem wśród kontrahentów z całej europy.

Tworzywa sztuczne
Prezentujemy doradztwo w zakresie tworzyw sztucznych. Firma składa się z wyspecjalizowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni z usług, które wykonujemy. Cechujemy się wysokim pozycjonowaniem wśród branż.

Wyposażenie
Charakteryzujemy się bogatym wyposażeniem naszej firmy. W skład wchodzą nowoczesne maszyny, a także przestronne pomieszczenia, które ułatwiają nam wykonywać profesjonalnie i na czas zlecenia od naszych potencjalnych kontrahentów. Zapraszamy.

Tworzywa termoutwardzalne
Produkujemy wyroby z tworzywa termoutwardzalnego takiego jak: PP, PE, PA, POM, ABS, oraz TPE. Cechujemy się indywidualnym podejściem do każdego potencjalnego kontrahenta z rynku polskiego jak i również zagranicznego. Cieszymy się dobrą opinią.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl