Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

AS-TECHNIK S.C. Andrzej Wolanin, Stanisław Gierczuk

Podstawowy opis

Zajmujemy się sprzedażą i wykonawstwem konstrukcji stalowych, obudów elektrycznych, chłodnic, oraz maszyn przemysłowych. Cechujemy się rzetelnością, a przede wszystkim profesjonalnym doradztwem. Cały asortyment jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, oraz dla dużych firm czy też rafinerii. Oferta jest dostosowana do najwyższych wymagań. Pragniemy a Państwo byli zadowoleni z Naszych usług.

Produkty, usługi

Chłodnice do pojazdów
Przedstawiamy wszelkiego rodzaju chłodnice do pojazdów. W swojej ofercie posiadamy m.in chłodnice płynu, zespolone, olejowe, oraz powietrza. Przeznaczone są do samochodowych osobowych jak i również ciężarowych. Towar posiadamy w ciągłej sprzedaży.

Wymienniki do klimatyzacje
Nasza Firma zajmuje się sprzedażą wymienników do klimatyzacji. Posiadamy skraplacze i parowniki wentylatorowe, oraz płaszczoworurowe. Przeznaczone są one do klimatyzatorów różnego rodzaju. Posiadają zróżnicowaną moc chłodniczą.

Chłodnice do agregatów
W ciągłej sprzedaży posiadamy chłodnice do agregatów różnego typu. Oferujemy dry coolery, v-coolery, oraz chłodnice zespolone. Cały Nasz asortyment posiada certyfikaty. Posiadają zróżnicowaną moc chłodniczą. Cechują się bardzo wysoką sprawnością.

Chłodnice olejowe
Prezentujemy chłodnice olejowe. Dzielą się one na chłodnice z napędem elektrycznym, oraz hydraulicznym. Do zaoferowania mamy również chłodnice ATEX, a także mobilne. Wykonane są z wysokogatunkowego materiału odpornego na wszelkie zniekształcenia.

Chłodnice ATEX
Chłodnice Atex przeznaczone są dla rafinerii, a także kopalni. Dzięki tym chłodnicą prawidłowo funkcjonuje dany sprzęt, który jest przeznaczony m.in do pracy w kopalni. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wyrobu.

Chłodnice mobilne
Pragniemy przedstawić Państwu chłodnice mobilne. Charakteryzują się mocą chłodniczą od 0,5kW do 262kW, oraz lepkością, która wynosi od VG-7 do VG-150 wg ISO 3448. Przeznaczone są one do aut ciężarowych jak i również osobowych. Godne polecenia.

Chłodnice z napędem hydraulicznym
Chłodnice z napędem hydraulicznym. Na chłodnice składa się silnik zębaty, a także wielotłoczkowy. Występują one o mocy chłodniczej od 0,5kW do 350kW. Charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, a także wytrzymałością. Mają szerokie zastosowanie.

V-coolery
W Naszej sprzedaży posiadamy również v-coolery. Cechują się one przede wszystkim ograniczonym hałasem, a także mocą chłodniczą która wynosi od 36kW do 1088kW. Dostosowany jest do temperatury otoczenia 60 stopni Celsjusza. Gwarantujemy wysoką jakość.

Obudowy elektryczne
Chcemy Państwu zaoferować obudowy elektryczne, które posiadają ochronę do 1000V napięcia. Charakteryzują się klasą odporności, a także indywidualnymi projektami. Mają one szerokie zastosowanie m.in w przemyśle energetycznym, oraz elektronicznym.

Konstrukcje spawane
Zajmujemy się konstrukcjami spawanymi. Wykonane są ze stali nierdzewnej lub konstrukcyjnej. Waga konstrukcji może wynosić maksymalnie 12000kg. Dostosowujemy się do potrzeb potencjalnych kontrahentów. Cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów.

Maszyny i urządzenia przemysłowe
Charakteryzujemy się maszynami, oraz urządzeniami przemysłowymi. W swojej ofercie posiadamy wentylatory lokalne,a także szlifierki przemysłowe o średniej mocy. Wykonane są z pełną precyzją i zaangażowaniem. Serdecznie zapraszamy.

Charge cooler
Oferujemy charge cooler. Przystosowany jest do środowiska morskiego. Moc chłodnicza wynosi od 5kW do 650kW. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, a także różnymi rodzajami kształtu. Towar posiadamy w ciągłej sprzedaży.

Skaplacze i parowniki płaszczowo-rurowe
Skraplacze i parowniki płaszczowo-rurowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Moc chłodnicza wynosi od 3kW do 1170kW. W sprzedaży posiadamy dwa modele różniące się kształtem. Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni. Produkt ma szerokie zastosowanie.

Ekonomizery
W ciągłej sprzedaży posiadamy ekonomizery. Zastosowanie mają w samochodach posiadających silnik diesla. Moc odzysku wynosi od 50kW do 1250kW. Sprawność wymiennika woda-spaliny wynosi do 93 procent. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Chłodnice zespolone
Chłodnice zespolone. Charakteryzują się możliwością jednoczesnego chłodzenia wielu substancji: płynów, olejów, czy też powietrza. Posiadamy możliwość zamówienia dowolnej ilości chłodnic. Dokładamy wszelkich starań, aby Nasz klient był zadowolony.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl