Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

BIOMAR Marcin Biechowski

Podstawowy opis

Jesteśmy Firmą zajmującą się instalatorstwem fotowoltaiki, oraz kolektorów słonecznych. Nasza Firma słynie z wprowadzania w życie odnawialnych źródeł energii. Pragniemy aby w Państwa domu zaistniała oszczędność energetyczna. Stale rozwijamy swoją działalność. Posiadamy grono zaufanych, oraz zadowolonych Klientów na terenie całej Polski, oraz za jej granicami. Zapraszamy do współpracy.

Produkty, usługi

Odnawialne źródła energii
Nasza Firma zajmuje się odnawialnymi źródłami energii. Wszelkie źródła dobieramy tak aby każdy z nas mógł wprowadzić w swoje życie oszczędność energii. W Naszych instalacjach stawiamy na jakość.

Fotowoltaika
Fotowoltaika to nowoczesny system, który wykorzystywany jest do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną. Nasi Klienci, który postawili na system fotowoltaika są niezależni od dostaw prądu elektrycznego.

Kolektory słoneczne
Kolektory słoneczne mogą być montowane pojedynczo lub w zespole. Mają za zadanie przemienić energię słoneczną w energię cieplną. Kolektory najczęściej są montowane na dachu. Zastosowanie mają jako generatory ciepła technologicznego.

Montaż
Świadczymy usługi montowania kolektorów słonecznych, oraz fotowoltaików. Posiadamy grono wykwalifikowanych pracowników zajmujących się montażem, którzy posiadają niezbędne uprawnienia.

Pompy powietrza
Używamy do swoich instalacji pomp powietrza, które są najlepszej jakości. Dobieramy odpowiednią wielkość, oraz moc pompy do powierzchni i zapotrzebowania. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Rekuperacja
Rekuperacja jest urządzeniem, które zajmuje się, oraz pozwala na zmniejszenie strat upływu ciepła, które wynika z wentylacji pomieszczeń. Rekuperacja zajmuje się nagrzaniem powietrza, które wpływa do domu.

Montaż instalacji fotowoltaicznych
Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych. Realizacja usług i montażu jest wykonywana przez doświadczone grono pracowników. Posiadamy certyfikat UDT.

Zlecenia
Przyjmujemy zlecenia małe i duże związane z instalacją fotowoltaiczną, oraz z montażem kolektorów słonecznych. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały i produkty do wykonana zleceń.

Porady
Nasi pracownicy świadczą dla Państwa fachowe porady. Mamy do zaoferowania szeroki zakres usług. Zapraszamy Państwa na spotkanie z Naszym pracownikiem, który przed podjęciem współpracy udzieli porady.

Referencje
Nasza działalność posiada grono zaufanych Klientów. Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo referencje, które otrzymaliśmy od zadowolonych Klientów. Jesteśmy rzetelną Firmą i autoryzowanym partnerem Firmy Aleo.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl