Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Biuro Rachunkowe "Adler"

Podstawowy opis

Firma Adler to licencjonowane biuro rachunkowe, które świadczy usługi z zakresu księgowości od ponad czternastu lat. W tym czasie udało nam się zdobyć cenne doświadczenie oraz wypracować metody, umożliwiające budowanie trwałych relacji wspartych obopólnym zaufaniem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy z Nami.

Produkty, usługi

Usługi księgowe
Oferujemy Państwu profesjonalnie świadczone usługi księgowe, realizowane w zgodzie z przepisami prawa oraz obowiązującymi standardami i normami rachunkowości. Zapewniamy sumienne wykonanie powierzonych nam zadań i niezbędną pomoc stałą oraz doraźną.

Kadry i płace
Świadczymy profesjonalną pomoc w prowadzeniu rzetelnej i kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wspomagamy ewidencjonowanie czasu pracy. Oferujemy m.in. przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, list płac pracowników etc...

Usługi biurowe
W swojej ofercie posiadamy również szereg czynności mających na celu usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Priorytetem naszych działań jest zminimalizowanie czasu poświęconego przez przedsiębiorcę na sprawy formalne. Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl