Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

ECO-MET Sp. z o.o.

Podstawowy opis

Zajmujemy się sprzedażą ekogroszku, pieców, oraz kotłów. Cały asortyment posiadamy w ciągłej sprzedaży. Celem naszej Firmy jest zadowolony klient. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród najróżniejszych nabywców towaru. Cechujemy się rzetelnością, profesjonalizmem, oraz zaangażowaniem. Służymy zawsze Państwu pomocą przy doborze odpowiedniego pieca czy też kotła. Serdecznie zapraszamy do zakupu !

Produkty, usługi

Kotły/piece co typu UKS / UKS-P
W swojej ofercie przedstawiamy piece co typu UKS/UKS-P. Służą do spalania miału węgla brunatnego, kamiennego, drewna, oraz torfu. Wykonane są ze specjalistycznego materiału, który zapewnia długoletnie funkcjonowanie. Ich atutem jest wytrzymałość.

Kotły / piece co typu KWM-SG
Prezentujemy kotły, a także piece co typu KWM-SG. Są to najnowocześniejsze modele, które przeznaczone są do opalania miałem węglowym. Charakteryzują się minimalnym wpływem na zanieczyszczenie środowiska. Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji.

Ekogroszek
Nasza Firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku. Stosowany jest w najnowocześniejszych piecach, oraz kotłach. Na chwilę obecną stanowi najatrakcyjniejszą ofertę opałową dla domostw. Atutem produktu jest ekologiczność. Sprzedawany jest w workach.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl