Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

HOLTEX a.s.

Podstawowy opis

Produkujemy i sprzedajemy dywany i tkaniny podłogowe. Zajmujemy się eksportem dywanów do krajów całej Europy. Oferujemy szeroką gamę tkanin i dywanów, możemy dokonać dalszych ich zmian w cięciu, obszywanie i ich układanie.

Produkty, usługi

Sprzedaż dywanów
Sprzedajemy dywany na metry i chodniki. Oferujemy maty, wycieraczki, dywany dla dzieci z motywami z bajek. Dywany są dostarczane z akcesoriami i belką policzkową.

Produkcja dywanów
Zajmujemy się produkcją dywanów. Produkujemy wszystkie rodzaje dywanów dla różnych zastosowań. Przetwarzamy wyłącznie jakościowy materiał i skupiamy się na wzornictwo naszych produktów, które są nie tylko oryginałem, ale również funkcjonalne.

Obszywanie dywanów
Oferujemy obszywanie dywanów. Skorzystaj z okazji, aby ożywić stare lub uszkodzone dywany, które obcinemy i obszyjemy według Państwa planu. Uzyskasz nowe uzupełnienie do swojego wnętrza za minimalne koszty i zgodnie z własnymi wymaganiami.

Cięcie dywanów
Oferujemy cięcie dywanów. Obecny dywan dopasujemy do żądanego kształtu. Dostarczamy tkaniny podłogowe w dowolnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy również obszywaniem ostatnią przeróbkę.

Układanie pokrycia podłogowego
Układamy pokrycia podłogowe. Produkujemy i sprzedajemy pokrycia tekstylne, które dopasujemy według Państwa życzenia i zapewnimy ich profesjonalne układanie.

Oferty

Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności ...

Wyświetl szczegóły oferty

Nakładki na schody

Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, ...

Wyświetl szczegóły oferty

Dywany dziecięce

Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały ...

Wyświetl szczegóły oferty

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl