Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

HOLTEX a.s.

Podstawowy opis

Produkujemy i sprzedajemy dywany i tkaniny podłogowe. Zajmujemy się eksportem dywanów do krajów całej Europy. Oferujemy szeroką gamę tkanin i dywanów, możemy dokonać dalszych ich zmian w cięciu, obszywanie i ich układanie.

Produkty, usługi

Sprzedaż dywanów
Sprzedajemy dywany na metry i chodniki. Oferujemy maty, wycieraczki, dywany dla dzieci z motywami z bajek. Dywany są dostarczane z akcesoriami i belką policzkową.

Produkcja dywanów
Zajmujemy się produkcją dywanów. Produkujemy wszystkie rodzaje dywanów dla różnych zastosowań. Przetwarzamy wyłącznie jakościowy materiał i skupiamy się na wzornictwo naszych produktów, które są nie tylko oryginałem, ale również funkcjonalne.

Obszywanie dywanów
Oferujemy obszywanie dywanów. Skorzystaj z okazji, aby ożywić stare lub uszkodzone dywany, które obcinemy i obszyjemy według Państwa planu. Uzyskasz nowe uzupełnienie do swojego wnętrza za minimalne koszty i zgodnie z własnymi wymaganiami.

Cięcie dywanów
Oferujemy cięcie dywanów. Obecny dywan dopasujemy do żądanego kształtu. Dostarczamy tkaniny podłogowe w dowolnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy również obszywaniem ostatnią przeróbkę.

Układanie pokrycia podłogowego
Układamy pokrycia podłogowe. Produkujemy i sprzedajemy pokrycia tekstylne, które dopasujemy według Państwa życzenia i zapewnimy ich profesjonalne układanie.

Oferty

Dywaniki

Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do ...

Wyświetl szczegóły oferty

Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności ...

Wyświetl szczegóły oferty

Nakładki na schody

Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, ...

Wyświetl szczegóły oferty

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl