Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

KOR-DREW Sędek Dariusz

Podstawowy opis

Zajmujemy się sprzedażą kory sosnowej, oraz ogrodowej. Oferujemy również transport i załadunek zakupionego towaru. Charakteryzujemy się profesjonalizmem, punktualnością, sumiennością, oraz rzetelnością wobec potencjalnych kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań aby zlecenia były wykonywane zawsze na czas. Bogaty park maszynowy, oraz kadra pracowników przyczyniła się do rozwoju firmy. Zapraszamy !

Produkty, usługi

Kora sosnowa
Zajmujemy się sprzedażą kory sosnowej. Oferta kierowana jest dla osób indywidualnych jak i również przedsiębiorstw. Pragniemy aby każdy nasz klient był zadowolony z przebiegu transakcji. Towar pakowany jest w 80 litrowe worki. Serdecznie zapraszamy !

Kora sprzedawana luzem
Oferujemy korę, która sprzedawana jest luzem. Kora posiada certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Charakteryzujemy się rzetelność, oraz profesjonalizmem. Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem wśród potencjalnych kontrahentów.

Kora sosnowa sortowana
Nasza Firma zajmuje się sprzedażą kory sosnowej sortowanej. Stosowana jest do ściółkowania, oraz zakwaszania podłoża drzew iglastych. Dzięki niej możemy zahamować wzrost chwastów. Utrzymuje ona dużą wilgotność. Towar posiadamy w ciągłej sprzedaży.

Transport i załadunek
W swoje ofercie posiadamy możliwość transportu i załadunku towaru, który został zakupiony. Charakteryzujemy się własną flotą transportową. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego, oraz zagranicznego. Atutem jest punktualność.

Skup odpadów tartacznych
Pragniemy zaoferować Państwu skup odpadów tartacznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję naszych potencjalnych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby transakcje przebiegły pomyślnie, oraz żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Kora ogrodowa
Prezentujemy wysokogatunkową korę ogrodową. Towar przeznaczony jest dla osób indywidualnych, a także firm. Cieszymy się wysokim pozycjonowaniem wśród konkurencyjnych firm. Charakteryzujemy się rzetelnością, profesjonalizmem, oraz sumiennością.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl