Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

KROTOS Maciej Jeżewicz

Podstawowy opis

Od 1997 roku nieprzerwanie zajmujemy się produkcją kurków kulowych do wody i gazu. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji są najwyższej jakości i spełniają surowe wymagania i normy. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem. Priorytetem w naszej firmie jest przede wszystkim wysoka jakość naszych wyrobów oraz zadowolenie klientów.

Produkty, usługi

Maszyny i urządzenia
Firma posiada bogaty park maszynowy. Dzięki niemu wykonywane zlecenia są zawsze na czas. Cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych kontrahentów z rynku polskiego jak i również zagranicznego. Pragniemy aby każdy klient był zadowolony !

Kurki kulowe do wody
Zajmujemy się produkcją kurków kulowych do wody. Wykonane są one z materiałów najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony z zakupionego towaru. Zapraszamy.

Kurki kulowe do gazu
Oferujemy wysokogatunkowe kurki kulowe do gazu. Produkt wykonany jest ze szczególna precyzją, oraz estetyką. Wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących towaru. Charakteryzujemy się rzetelnością, oraz profesjonalizmem.

Materiały
Materiały z których wykonane są kurki cechują się wytrzymałością, oraz estetyką wykonania. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy potencjalny kontrahent był zadowolony z towaru, który zakupił w naszej firmie. Atutem jest profesjonalizm.

Kurki
Prezentujemy kurki do wody i gazu. Posiadają one atesty i certyfikaty wymagane do tego typu wyrobów. Cechują się wytrzymałością na temperatury: gaz od -30 do 80°C, woda do 150°C. Towar posiadamy w ciągłej sprzedaży ! Zapraszamy.

Serwis gwarancyjny
Nasza Firma oferuje Państwu serwis gwarancyjny, oraz pogwarancyjny. Cechujemy się rzetelnością, punktualnością jak i również sprawnością wykonywanych usług. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Odpowiadamy na każde nurtujące pytania kontrahentów.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl