Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.
M & V, spol. s r.o.

Profil firmy

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o. Vsetín zajmuje się hurtowym sprzedażem narzędzi,  sprzętu i maszyn. Spółka została założona w 1991 roku i dwa lata później rozpoczała własną działalność gospodarczą. Od 2010 roku zajmujemy się działalnością produkcyjną w zakresie narzędzi do otworów: wiertła, pogłębiacze, rozwiertaki, nawiertaki, wyciągacze złamanych śrubów.

Mamy 7 innych oddziałów w Czechach: Praha, Brno, Pilzno, Liberec, Strakonice, Šumperk, Ostrava a 3 w Słowacji: Púchov, Nitra, Preszów.

W naszej ofercie można znaleźć narzędzia do obróbki metalu i drewna, urządzenia spawalnicze, artykuły ścierne, przyrządy pomiarowe, w tym elektryczne ręczne narzędzia i małe obrabiarki. Mamy największe magazyny w Czechach i zastępujemy ponad trzystu producentów. W tych warunkach, jesteśmy w stanie spełnić skomplikowane wymagania klientów w kraju i za granicą oraz zapewnić biznesowych i technicznych usług.

Dostarczany asortyment jest głównie pochodzenia czeskiego. W przypadku, że dany typ towaru nie produkuje w Czechach, oferujemy produkty przywożone. Działalność gospodarczą prowadzimy nie tylko w Czecha, ale także za granicami, poprzez spółki zależne, magazynów konsygnacyjnych i sprzedaży bezpośredniej. M&V spol. s r.o. Vsetín należy do największych firm handlowych w Czechach z danego asortymentu i swoją pozycję na rynku umacnia na co dzień.

W 2005 roku został oddany do eksploatacji sklep internetowy e-katalog, w którym klienci mogą zobaczyć aktualne ceny produktów z ich bezpośrednim zamówieniem: narzędzia diamentowe i CBN, diamentowe i CBN tarcze do szlifowania, diamentowe i CBN narzędzia szlifowane, artykuły ścierne, hurtownia z artykułami ściernymi, narzędzia ręczne, narzędzia ręczne elektryczne, elektryczne i ręczne wkrętarki, wiertarki ręczne, pneumatyczne narzędzia ręczne, elektryczne szlifierki ręczne, pilniki do stali i drewna, młoty pneumatyczne, urządzenia smarowania, urządzenia do spawania, zawory zmniejszenia, elektrody i druty do spawania, obrabiarki, tokarki, frezarki, prasy hydrauliczne, wiertarki maszyny do obróbki drewna, narzędzia do obróbki drewna, frezy i frezarki do obróbki drewna, frezy i frezarki do obróbki metali, młoty elektryczne, narzędzia i urządzenia, narzędzia do obróbki CNC, obrabiarki obrotowe, wiertła do obróbki metalu, narzędzia do wiercenia lub młotka.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Rodzaj działalności

  • Hurt
  • Usługi
  • Producent

Handel zagraniczny

  • Eksport
Wstecz na www.abcpl.pl