• O firmie

MC Magdalena Batko

Adres

Klonowa 5
320 20 Wieliczka

Powiat: Wielicki
Województwo: Małopolskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  PL6772005408
NIP:  PL6772005408
  • Producent

Dane kontaktowe

Telefon: 0048 122 881 066
E-mail: biuro@mcwear.eu
Strony WWW: www.mcwear.eu
Strony WWW: www.martincemper.pl

Osoba do kontaktu

Magdalena Batko - Właściciel

Inne firmy w tej kategorii

METAFORA

Jesteśmy polskim producentem odzieży damskiej. Działamy na rynku mody już od 1992 roku. Nasze propozycje zebrane są w trzech wyjątkowych kolekcjach: Business, Coctail oraz Weekend. Oferujemy stroje na każdą okazją, począwszy od sukienek wieczorowych i wizytowych poprzez eleganckie sukienki i żakiety do biura aż po modne letnie sukienki z lnu, spodnie damskie i inne bardziej swobodne ubrania.

PPHU "MIKAS" Mirosław Szulc

Firma "Mikas" wprowadziła najnowsze technologie produkcji, nowe konstrukcje oraz wzory garniturów męskich. Wyroby firmy charakteryzują się różnorodnością i kolorystyką stosowanych tkanin, starannym wykonaniem, a także przystępną ceną zarówno dla odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Aktualna zdolność produkcyjna firmy to 2,5 tys. garniturów, dwu i trzyczęściowych miesięcznie.

DG-STYL Danuta Grązik

Jesteśmy producentem eleganckich kostiumów kąpielowych. W ofercie firmy znajduje się kilkadziesiąt wzorów kostiumów w kilkunastu kolorach i rozmiarach od S do XXL. Do produkcji swoich wyrobów firma najlepszej jakości materiały pochodzące od renomowanych producentów z Włoch.