• O firmie

MC Magdalena Batko

Adres

Klonowa 5
320 20 Wieliczka

Powiat: Wielicki
Województwo: Małopolskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  PL6772005408
NIP:  PL6772005408
  • Producent

Dane kontaktowe

Telefon: 0048 122 881 066
E-mail: biuro@mcwear.eu
Strony WWW: www.mcwear.eu
Strony WWW: www.martincemper.pl

Osoba do kontaktu

Magdalena Batko - Właściciel

Inne firmy w tej kategorii

Firma Odzieżowa "Paltex" Krzysztof Palkowski

Firma Odzieżowa Paltex jest wyłącznym właścicielem marki TOP TRENDY. Działamy na rynku odzieżowym od 1991 r. Lata doświadczeń pozwalają nam oferować najmodniejszą odzież za rozsądną cenę. Nasze kolekcje tworzymy w oparciu o najnowsze tkaniny i dodatki krawieckie producentów oraz importerów krajowych i zagranicznych.

METAFORA

Jesteśmy polskim producentem odzieży damskiej. Działamy na rynku mody już od 1992 roku. Nasze propozycje zebrane są w trzech wyjątkowych kolekcjach: Business, Coctail oraz Weekend. Oferujemy stroje na każdą okazją, począwszy od sukienek wieczorowych i wizytowych poprzez eleganckie sukienki i żakiety do biura aż po modne letnie sukienki z lnu, spodnie damskie i inne bardziej swobodne ubrania.

GALBIS Systemy Znakowania Odzieży

Specjalizujemy się w produkcji etykiet odzieżowych. Specjalna innowacyjna metoda druku pozwala na produkcję etykiet w pełnym kolorze na materiałach poliestrowych (taśmy satynowe). Drukujemy również tradycyjnymi metodami: Hot stamp, sitodrukiem oraz złoceniem. Znakowanie jest naszą pasją! Serdecznie zapraszamy do współpracy.