Wstecz na www.abcpl.pl
Čekanice 342
390 02, Tábor
Republika Czeska
Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

MGM, spol. s r.o.

Produkcja cięciem i urządzeń spawalniczych w wysokiej jakości i po przystępnych cenach. Wśród oferowanych przez nas towarów obejmują w szczególności Maszyny do cięcia plazmowego CNC source, maszyn spawalniczych, pił taśmowych, a także sprzedaż używanych zasobów. Wszystkie oferty i szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami.

Produkty, usługi


Maszyny do cięcia

Oferujemy wysokiej jakości maszyn do cięcia, które mają pozytywne cechy, takie jak trwałość, stabilność i nadzwyczajne właściwości statycznych i dynamicznych geometrycznym. Informacja na naszej stronie internetowej.

źródło plazma CNC

Szeroki zakres źródeł plazmowych CNC, które działają na zasadzie tworzenia szczelinę cięcia poprzez stopienie materiału i dmuchanie strumień gazu. Źródło jest palnik plazmowy tworzy temperatur strumienia plazmy do 30000 ° C,

Sprzedaż źródeł

W naszym serwisie znajdą Państwo również urządzenia stosowane. Szeroka gama produktów obejmuje głównie Wycinarki, Maszyny spawalnicze, mobilne jednostki filtracyjne źródła plazmy i więcej. Spójrz na naszą ofertą.

Zdjęcia

<
>
MGM, spol. s r.o.
Čekanice 342, 390 02 Tábor
Republika Czeska