Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Podstawowy opis

Nasz sukces został zbudowany na działaniach mających na celu zadowolenie naszych klientów. Zapraszając do zakupów zapewniamy szeroki asortyment, który w standardowej ofercie obejmuje ponad 150 wzorów, może on być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość projektowania dekoracji do różnorodnych wymiarów okiennych.

Produkty, usługi

Firany
U nas znajdziesz szeroki wybór firan gotowych oraz metrażowych, tradycyjne jak i nowoczesne. Nasze firany ozdobią każde okno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zasłony
Upiększ swoje okna świeżym pomysłem! proponujemy Państwu modne oraz nowoczesne zasłony gotowe, które idealnie nadadzą się zarówno do pokoju dziennego, jak i do sypialni.

Obrusy
Obrusy - wyposażenie domu oraz ogrodu. Niezależnie czy planujesz odświętny rodzinny obiad, czy niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi – odpowiednie nakrycie stołu podkreśli charakter Twojego domu, bądź ogrodu.

Materiał na firany
Z nami stworzą Państwo swoją własną i niepowtarzalną dekorację okienną. Polecamy materiał z metrażu na firany, który można ilość dopasować do swoich potrzeb.

Materiał na załony
Zasłony na metry i tkaniny zasłonowe z możliwością uszycia na wymiar. Szeroką gamę dostępnych materiałów mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie firmowym.

Materiał na obrusy
Elegancka, gładka tkanina obrusowa. Wiskoza, bawełna czy len? Takie pytania padają najczęściej. Wybierz najlepsze materiały dla siebie i skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl