Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

P.P.H.U. VICTOR Włodzimierz Wieczorek

Podstawowy opis

Firma powstała z myślą o elegancji, oraz wygodzie. Wykonanie, oraz rodzaj materiału zapewnia pełen komfort noszenia. Dla każdego mężczyzny liczy się profesjonalizm, a także wygoda. Nasza Firma zadbała o to, aby każdy potencjalny klient był zadowolony z zakupionego towaru. Atutem jest oryginalność, oraz wzornictwo. Podążamy za najnowszymi trendami mody. Cieszymy się pozytywną opinią. Zapraszamy!

Produkty, usługi

Garnitury
Nasza Firma zajmuje się sprzedażą garniturów. Garnitury wykonane są z wysokogatunkowego materiału dzięki któremu idealnie dopasowują się do każdego modelu sylwetki. Doskonale prezentują się w pracy, a także na ślubie czy też na studniówkach.

Płaszcze
Prezentujemy różnego rodzaju płaszcze. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kolorów, a także rozmiarów. Cechujemy się unikalnymi wzorami, estetyką, oraz perfekcyjnym skrojeniem. Dzięki oryginalności wzbudzimy zainteresowanie.

Marynarki
Zajmujemy się sprzedaż marynarek, które charakteryzują się perfekcyjnym skrojeniem. Posiadamy marynarki jednorzędowe na dwa guziki. Wykonane są z bawełny, oraz poliesteru. Cechują się dwoma rozcięciami z tyłu. Każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo.

Koszule
W ciągłej sprzedaży posiadamy bawełniane koszule charakteryzujące się niebywałym wzornictwem. Gwarantujemy wytrzymałość tkanin, oraz idealne dopasowanie. Naszym celem jest swoboda, wygoda, oraz estetyka. Cieszymy się zaufaniem wśród klientów.

Kurtki
Oferujemy wysokiej jakości kurtki. Idealnie pasują do stroju codziennego, a także wyjściowego. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe modele. Wysoka jakość wykonania sprawiła, że nabywcami towaru są klienci z polski, a także z rynku zagranicznego.

Garnitur Raul
Pragniemy przedstawić Państwu elegancki garnitur Raul. Jest idealnym połączeniem elegancji i swobody. Dzięki idealnemu skrojeniu, a także charakterystycznemu materiałowi każdy mężczyzna poczuje się atrakcyjnie. Występuje w kolorze szarym.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl