Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Podstawowy opis

Sam proces wytwarzania (tkanie ręczne) jest powolny i żmudny, co ogranicza zdolności produkcyjne, a jednocześnie powoduje, że dywaniki te są unikatowe i zdecydowanie wyróżniają się z zalewu produkcji masowej, jaka nas otacza. Sposób produkcji uniemożliwia zachowanie stuprocentowej powtarzalności. Dla laika (wiem to z doświadczenia) różnice są trudne do zauważenia.

Produkty, usługi

Dywany ręcznie tkane
Doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach. Znajdują zastosowanie w salonie, kuchni oraz łazience. Łatwe w utrzymaniu, przyjazne środowisku. Wyjątkowy produkt w porównaniu z masową produkcją maszynową.

Dywany wełniane
Najpopularniejsze w grupie dywanów naturalnych. Są miękkie, stosunkowo odporne na zabrudzenia, nie odkształcają się z czasem, wyciszają wnętrze. Można tworzyć z nich kompozycje typu: dywanik, narzuta na fotel, narzuta na kanapę w jednakowym wzorze.

Dywany bawełniane
Podobnie jak wełniane świetnie komponują się z każdym rodzajem wnętrza. Doskonałe na podłogi wykonane z drewna, paneli lub kamieni,terakoty.

Dywan ekologiczny
Wykonane na bazie imitacji sztucznych futer połączonych ze sztuczną skórą. Grubość od 30 mm do 50 mm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Narzuty ręcznie tkane z bawełny
Narzuta jest żakardowa, ręcznie tkana, o różnych wymiarach. Wzory: gładki jednobarwny, pasy (różne kombinacje kolorów, szerokości lub z dodatkiem wełny), melanż.

Narzuty ręcznie tkane z wełny
Narzuty ręcznie tkane z wełny (dwustronne), w kolorach: białym, ecru (szarym, brązowym, czarnym, bordo, niebieskim, zielonym, jako dodatki). Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl