• O firmie

PATRONIX O-E-I Paweł Deręgowski

Podstawowy opis

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem stron WWW oraz pozycjonowaniem i reklamami linków sponsorowanych.

Adres

Rynek 28
564 00 Oleśnica

Powiat: Oleśnicki
Województwo: Dolnośląskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  978086429
NIP:  9255256566
  • Usługi
  • Producent

Produkty, usługi

Reklama, druk i marketing

Reklama w internecie

Inne firmy w tej kategorii

A-WebSys, spol. s r.o.

Firma-WebSys, spol. S ro Z oo oferuje kompleksowe usługi w zakresie aplikacji internetowych i tworzenie stron internetowych. Główną treść A-WebSys jest tworzenie aplikacji internetowych na dużą skalę, stron internetowych i marketingu internetowego.

ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.

ABC Polskiej Gospodarki jest największym polskim serwisem B2B z wieloletnią tradycją zawierającym oferty firm. Celem ABC Polskiej Gospodarki jest zwiększenie sprzedaży i utworzenie nowych możliwości biznesowych dla naszych klientów. Wierzymy, że każdy nowy kontakt handlowy przyczyni się do sukcesu naszych klientów. Współpraca z nami to oszczędność czasu przy poszukiwaniu partnerów biznesowych.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství jest największym czeskim rynkiem internetowym B2B zapytań i ofert z wieloletnim doświadczeniem. Zadaniem rynku ABC, jest mediacja nowych możliwości biznesowych dla firm nie tylko z Czech, ale także z zagranicy.