Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

PAVLÍNEK s.r.o.

Podstawowy opis

Koncentrujemy się na obszarze zawiesi, urządzenia do podnoszenia i przemieszczania, lin stalowych, techniki wiązanej i innego asortymentu. Oferujemy liny stalowe, wiążące i techniki sceniczne, balustrady zmontowane, liny ze stali nierdzewnej, wózki platformowe, krętliki, haki dźwigowe, przekładnie kątowe, wciągarki linowe, punkty podnoszenia lub łańcuchy, zacisk linowy, taśmy wiążące i inne.

Produkty, usługi

Liny stalowe Ostrava
Dostarczamy liny stalowe. Oferujemy wspierającymi linami stalowymi, wiążące, linomostowe, splątane liny z zatopionymi oczkami, nierdzewne, z stali nierdzewnej, pojedynczej nici, wiele nici, specjalne lub DIEPA.

Zawiesia
Oferujemy zawiesie liniowe. Zawiesie liniowe w różnych wersjach - oko-oko, oko-hak. Wykonane z lin stalowych ocynkowanych zgodnie z wymagań.

Liny zawieszenia
Zajmujemy się sprzedażem lin zawieszenia. Liny zawieszenia - oferujemy liny stalowe oraz kompletne wyposażenie.

Technika sceniczna
Skupiamy się na dostarczanie techniki scenicznej. Dostarczamy technikę sceniczną, można wybierać spośród nakręconych sznur, taśm wiążących jednoczęściowych i dwuczęściowych, strzemion, itp.

Balustrady zmontowane
Oferujemy zmontowane balustrady do wewnątrz i na zewnątrz ze stali nierdzewnej, metalowych ocynkowanych i inne. Balustrady zmontowane jest idealne do schodów, ścian, galerii, balkonów, tarasów lu balustrady dla okien francuskich.

Liny ze stali nierdzewnej
Dostarczamy liny ze stali nierdzewnej, które nadają się zwłaszcza w przemysłu. W naszym sklepie oferujemy duży wybór lin ze stali nierdzewnej.

Wózki platformowe
Specjalizujemy się w sprzedaży wózków platformowych. Produkujemy i dostarczamy trwałe i wyrafinowane wózki platformowe z wygodnym uchwytem.

Krętliki
Sprzedajemy najwyższej jakości krętliki. Oferujemy krętliki ze materiału nierdzewnego oko-oko, oko - widelec lub widelec - widelec.

Dźwigniowy wciągnik
Jesteśmy zaangażowani w dostarczaniu dźwigniowych wciągników. Dostarczamy dźwigniki wciągnikowe elektryczne lub ręczne.

Haki dźwignicowe
Oferujemy haki dźwignicowe kute rodzaju RS a RFw rozmiarach od 1 do 250. Rozmiary haku dźwignicowego można znaleźć w załącznikach. Haki najczęściej dostarczamy jak odkuwki, ale możemy również zaoferować haki gwintowanych i inne.

Przekładnie kątowe
Zajmujemy się sprzedażem przekładni kątowych. Przekładnie kątowe posiada bezobsługowy przekładnia z kołami płasko-stożkowymi. Łatwe i bezpieczne działanie.

Wciągarki linowe
Sprzedajemy wciągarki linowe. Oferujemy elektryczne wciągarki linowe, ręczne wciągarki linowe do holowania lub do dźwigania, wciągarki HAACON a TALBOT.

Punkty podnoszenia
Dostarczamy punkty podnoszenia. Oferujemy zarówno punkty podnoszenia spawanych - naprz. rodzaj APA, UKN, TBA, jak również zakres podnoszenia punktów gwintowych.

Zacisk linowy
Specjalizujemy się w sprzedaży zacisków linowych. Zaciski linowe stosowane są do produkcji oczek na linie nierdzewnym lub stalowym.

Zawiesia łańcuchowe
Specjalizujemy się w sprzedaży zawiesi łańcuchowych. Oferujemy nieograniczone zawiesi łańcuchowe, jedno-, dwu-, trzy- lub czteroramienne.

Liny ze stali nierdzewnej
Prowadzimy sprzedaż liny ze stali nierdzewnej. Sprzedajemy wyjątkowy system lin ze stali nierdzewnej z szerokim zakresem zastosowań.

Próby rozciągania
Wykonujemy próby rozciągania. W naszym ośródku badania oferujemy próby rozciągania do 1500 kN siły rozciągającej, cykliczne próby rozciągania do 250 kN siły rozciągającej, inspekcję i serwis.

Defektoskopia magnetyczna
Specjalizujemy się w defektoskopii magnetycznej. Zapewniamy defektoskopii magnetyczną zawiesia łańcuchowego, specjalnych urządzeń mechanicznych -chwytających i innych.

Taśmy wiążące
Sprzedajemy taśmy wiążące. Oferujemy taśmy wiążące z siatką, z siatką metalową i taśmy niekończące.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl