• O firmie

PHU „GRAFFITI” Krystian Grabowski

Podstawowy opis

Jesteśmy ogromną fabryką druku i reklamy. Posiadamy bogaty park wielkoformatowy. Drukujemy na małych jak i wielkich formatach, oraz przy użyciu lasera. Dostosowujemy się do każdej indywidualnej oferty Klienta. Projektujemy, wykonujemy, a także montujemy. Wszystko wedle Państwa życzeń. Naszym atutem jest precyzja i jakość wykonania ! Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Adres

ul. Przejazdowa 5
673 00 Szprotawa

Powiat: Żagański
Województwo: Lubuskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  080249177
NIP:  9241660257
Rok założenia:  2008
  • Usługi
  • Producent

Produkty, usługi

Reklama

Zajmujemy się tworzeniem wszelkiego typu reklam. Swoją reklamą staramy się przyciągnąć uwagę odbiorców. Dopieramy odpowiednią do tego grafikę oraz kolory, tak aby wszystko było przejrzyste i klarowne. Zlecenia zawsze wykonujemy w ustalonym terminie !

Inne firmy w tej kategorii

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreatywny design studio skupia się na nietypowych stoisk wystawowych i konstrukcji systemu przestrzeni komercyjnych i przemysłowych. Rocznie wyciągnąć ponad 150 wystaw, z których duża część wizji dla czeskich i zagranicznych targach w Brnie, Dusseldorf, Paryżu, Londynie i Dubaju. Umowa może być dokumentacja produktu. Zapewnienie praktyki dla studentów architektury i wzornictwa.