Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

PHU „GRAFFITI” Krystian Grabowski

Podstawowy opis

Jesteśmy ogromną fabryką druku i reklamy. Posiadamy bogaty park wielkoformatowy. Drukujemy na małych jak i wielkich formatach, oraz przy użyciu lasera. Dostosowujemy się do każdej indywidualnej oferty Klienta. Projektujemy, wykonujemy, a także montujemy. Wszystko wedle Państwa życzeń. Naszym atutem jest precyzja i jakość wykonania ! Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Produkty, usługi

Reklama
Zajmujemy się tworzeniem wszelkiego typu reklam. Swoją reklamą staramy się przyciągnąć uwagę odbiorców. Dopieramy odpowiednią do tego grafikę oraz kolory, tak aby wszystko było przejrzyste i klarowne. Zlecenia zawsze wykonujemy w ustalonym terminie !

Fabryka druku
Jesteśmy godną polecenia fabryką druku. Charakteryzujemy się wysoką jakością i innowacyjną technologią. Posiadamy ogromny park maszynowy, będący jednym z bogatszych parków wielkoformatowych w województwie. Serdecznie zapraszamy !

Trzy plotery drukujące
Posiadamy trzy plotery drukujące. To jest laser z przelotowym stołem o dużym polu roboczym, ploter do wycinania liter przestrzennych czy też naklejek oraz maszyny drukujące mniejsze formaty w jakości cyfrowej. Naszym priorytetem jest precyzja !

Projektowanie
Na Państwa życzenie zajmujemy się także projektowaniem. Nie tworzymy sugerując się tylko projektem, ale sami też jesteśmy w stanie ten projekt stworzyć. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta !

Profesjonalne wykonywanie
Profesjonalny wykon to wizytówka naszej firmy. Wszystko co robimy staramy się robić na 100%. Zlecenia wykonujemy z ogromną precyzją, doskonałością i zaangażowaniem. Dbamy o każdy szczegół, nawet ten najmniejszy ! Zachęcamy do współpracy !

Dekoracje
Specjalizujemy się tworzeniem różnych gadżetów, czy też materiałów do wystroju wnętrz. Jednym słowem mówiąc zajmujemy się także dekoracją. Nie masz pomysłu na aranżację ? Z chęcią zrobimy to za Ciebie ! Zapraszamy do kontaktu z nami !

Doskonały montaż
Projektujemy, wykonujemy, ale także montujemy. Nasza załoga zajmie się montażem i umiejscowi baner, reklamę i nie tylko to w wyznaczonym miejscu. Wszystko według potrzeb naszego potencjalnego Klienta. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji.

Fotograficzna jakość druku
Pochwalić się możemy niemal fotograficzną jakością wydruku. Nasze prace nie wymagają suszenia i są odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne na wpływające. Wykonane są z niezwykłą starannością i dokładnością !

Profesjonalny laser
Do zaoferowania mamy również wykonanie przy użyciu lasera. Używamy go do grawerowania oznaczeń na pucharach, tabliczek z podziękowaniami, medali, długopisów czy też tabliczek informacyjnych. Jest do nie doskonała pamiątka na wiele lat ! Zapraszamy !

Banery
Specjalizujemy się w drukowaniu banerów i billboarów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wykonujemy najwyższej jakości banery na wielkich formatach. To wszystko według wcześniejszego dogadania i sprecyzowania szczegółów z Klientem !

Folia samoprzylepna
W ofercie posiadamy folie samoprzylepne. Drukujemy folie do szyldów, tablic, napisów, obrazów, naklejek. Wszystko oczywiście w jak najlepszej jakości. Nasza firma otwarta jest na różne propozycje Klienta, to tylko kwestia wcześniejszego dogadania !

Płótno
Przedstawiamy wydruk na płótnie. Dzięki tej technice uzyskasz ciekawy efekt ekspozycyjny fotografii i nie tylko. Drukowanie na płótnie wykonujemy na wielkim formacie. Efekt końcowy jest oszałamiający ! Cała oferta dostępna na stronie internetowej !

Fototapety
Fototapety drukowane przez naszą firmę od wielu lat zdobią ściany wielu pomieszczeń. Przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twoje mieszkanie, biuro czy też inne pomieszczenie, dzięki naszym wysokojakościowym fototapetom. Serdecznie zapraszamy !

Wizytówki
W naszej ofercie mamy tworzenie i drukowanie wizytówek. Na życzenie Klienta zlecamy wykonanie projektu. Nasza kompetentna i wykwalifikowana kadra sprawi, że będą Państwo usatysfakcjonowani z efektu końcowego ! Zachęcamy do współpracy !

Karnety PVC
Jesteśmy w stanie wydrukować Państwu karnety PVC. Oczywiście to wszystko na małym formacie, w ilości jaką tylko Państwo sobie zażyczycie. Do druku wykorzystuje się tworzywo PVC zapewniające bardzo wysoką trwałość karcie.

Ulotki
Drukujemy ulotki w bardzo przystępnej cenie ! Przekaż w nasze ręce swój projekt ulotki, a my kompleksowo się zajmiemy się jego wydrukowaniem w jak najlepszej jakości. Ilość zależna jest od Klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego !

Plakaty
Zaoferować możemy wydruk plakatów. Drukujemy plakaty w małych formatach. Dysponujemy kompetentnymi pracownikami, którzy pomogą złożyć zamówienie. Zamów plakaty już dziś, a z pewnością się nie zawiedziesz !

Foldery, katalogi
Zajmujemy się także profesjonalnym drukowaniem folderów czy też katalogów firm. Foldery naszego wykonania są bardzo estetyczne i przejrzyste. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję ze złożonego zamówienia !

Teczki
W swojej ofercie wykonujemy także teczki. Drukujemy teczki według Państwa projektu. To właśnie Państwo decydujecie i wybieracie co ma się na teczce znajdować. Czy ma to być logo firmy, fotografia czy jakiś dowolny projekt.

Technologia druku UV
Dzięki stosowaniu technologii druku UV wykonujemy nadruki na różnych powierzchniach. Mamy tu na myśli drewno, szkło, płytki ceramiczne, żaluzje, rolety, wykładziny dywanowe, kartony, blachy metalowe, itp. Oferujemy nadruk najwyższej jakości !

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl