Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej Handlu i Usług inż. Kazimierz WRÓBEL

Podstawowy opis

Istniejemy na rynku polskim już 25 lat i od początku staramy się świadczyć najwyższej jakości naszych usług. Chcąc poszerzyć listę naszych odbiorców i zachęcić potencjalnych klientów do dokonywania zakupów w naszej firmie proponujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości oraz dogodne warunki sprzedaży.

Produkty, usługi

Układ paliwowy
Oferujemy Państwu część zamienną dla układu paliwowego. Nasze produkty dostosowane są dla aut ciężarowych między innymi takich marek jak Daf, Iveco, Jelcz, Mercedes, Man, Scania, Star i wielu innych.

Korki wlewu paliwa
W swojej ofercie posiadamy korki wlewu paliwa. Oferujemy korki, które pasują do różnorodnych modeli aut ciężarowych, oraz dostawczych. Korki wykonane są z najlepszej jakości materiałów co sprawia, że są odporne na pękanie.

Mieszalniki paliwa
Posiadamy w swojej ofercie mieszalniki do paliwa. Różnorodne rozmiary mieszalników sprawiają, że są dopasowane do różnego rodzaju samochodów. W ciągłej produkcji posiadamy mieszalniki dla mark samochodów Mercedes, Iveco, Man, Jelcz, oraz Scania.

Grzejniki paliwowe
Zajmujemy się produkcja grzejników paliwowych. Takie produkty mają zastosowanie przy złych warunkach pogodowych. Wykorzystywane są przy samochodach dostawczych, oraz ciężarowych, które najbardziej są narażone na ochłodzenie paliw.

Zawory przelewu paliwa
Zawory przelewu paliwa posiadają w swoim wyposażeniu złącze elektryczne, wysokie ciśnienie (od 200 do 2000 barów). Zawory zajmują się przelewem paliwa do zbiornika. Posiadamy różnorodne modele zaworów pasujących do różnych mark samochodów.

Zawieszenie
Przedstawiamy Państwu produkty potrzebne do zawieszenie samochodów ciężarowych. W swojej ofercie posiadamy między innymi sworznie, tulejki, pierścienice, podkładki, wieszaki, miseczki, wsporniki, łożyska, śruby, oraz nakrętki.

Sworznie
Produkty, które posiadamy w swojej ofercie to sworznie resorów, zwrotnic, zawieszenia kabin, drążków reakcyjnych, oraz stabilizatorów. Sworznie wykonane są z najlepszej jakości stali, mosiądzu, a także aluminium.

Tulejki
Tulejki są częścią zawieszenia samochodów ciężarowych, oraz osobowych. W Naszej ofercie znajdą Państwo tulejki zwrotnic, resorów, kabinowe, oraz wahaczy. Tulejka ma kształt wydłużonego pierścienia.

Podkładki zwrotnic
Podkładka zwrotnic ma kształt koła. Wykonana jest z najlepszej jakości gumy, oraz tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroki zakres rozmiarów podkładek zwrotnic pasujących do różnorodnych modeli samochodów.

Wieszaki resorów
Wieszaki resorów, które posiadamy w ciągłej produkcji mają zastosowanie przy samochodach ciężarowych takich marek jak Volvo, Man, Scania, Mercedes, Star, Jelcz, Daf. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Wsporniki zawieszenia kabiny
Wsporniki zawieszenia kabiny mają za zadanie łączyć dwie części kabiny. Posiadamy szeroki asortyment modeli wsporników pasujących do samochodów dostawczych i ciężarowych. Wykonane są z najlepszej jakości tworzyw, oraz metalu.

Łożyska zwrotnic
Łożyska zwrotnic mają zastosowanie przy kołach samochodów. Nasze części zamienne są wysokiej jakości. Gwarantujemy Państwu zadowolenie z Naszych produktów. Wykonujemy zwrotnice z najlepszej jakości metali i aluminium.

Ruby amortyzatorów
Oferujemy Państwu różnorodne śruby mające zastosowanie przy amortyzatorach. Posiadamy szeroki wachlarz wielkości, oraz średnicy śrub. Nasze śruby są odporne na rdzewnie.

Nakrętki sworznia zwrotnicy
Nakrętki, które posiadamy mają zastosowanie przy sworzniu zwrotnicy. Nakrętka szybko się rozgrzewa i dokręca podczas ruchu samochodu. Wykonane są z najwyższej jakości stali i metalu.

Układ kierowniczy
Posiadamy w swojej ofercie części zamienne do układu kierowniczego takie jak sprężyny drążków kierowniczych, nakrętki sworznia kierowniczego, miseczki drążków kierowniczych, oraz sworznie drążków kierowniczych.

Miseczki drążków kierowniczych
Miseczki drążków kierowniczych posiadamy w swojej ofercie. Wykonane są z najlepszej jakości gumy, oraz tworzyw sztucznych. Miseczka jest mocowana wewnątrz drążków.

Układ hamulcowy
Oferujemy części zamienne do układu hamulcowego takie jak osłony bębna hamulcowego, szczęki hamulcowe, oraz sworznie szczęk hamulcowych. Wszystkie Nasze wyroby są wykonane z najlepszej jakości tworzyw sztucznych, oraz metali.

Kliny do kół
Kliny do kół mają zastosowanie na postoju samochodu ciężarowego o dużym stopniu załadunku. Stosowane są do podtrzymania kół, gdy hamulec ręczny, może nie utrzymać wagi samochodu.

Klucze do kół
Przedstawiamy Państwu w Naszej ofercie bogaty asortyment kluczy do kół. W wyposażeniu znajdą Państwo różnorodnej wielkości klucze, które mają zastosowanie do dużych rozmiarów kół samochodów ciężarowych.

Dywaniki kabiny
W Naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowe wyposażenie samochodu ciężarowego takie jak dywaniki kabinowe. Wykonane są z filcu, a także gumy. Charakterystyczną cechą dywaników jest ich czarny, oraz szary kolor.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl