Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Podstawowy opis

Zajmujemy się zginaniem rur i profili ze stali na CNC i NC maszynach. Produkujemy rury wydechowe i tłumiki. Cała nasza produkcja jest powiązana zgodnie z równowagą ekologiczną. Staramy się w pełni spełnić wymagania naszych klientów. Więcej na www.

Produkty, usługi

Blacharstwo - obróbka blach
Zajmujemy się obróbką blach. Jesteśmy w stanie zgiąć miękkie i twarde blachy dokładnie do potrzeb klienta. Gwarantujemy 100% jakość i dokładność.

Rury wydechowe
Produkujemy rury wydechowe i układy wydechowe. Rury wydechowe do maszyn budowlanych i specjalnych, samochodów ciężarowych i stacjonarnych agregatów.

Gięcie rur Zlín
Oferujemy gięcie rur - dokładne gięcie przestrzenne i zaginania rur oraz profili okrężnych. Gięcia rur na zimno z dokładnością gięcia od 0,05°.

Gięcie profili Zlín
Gięcie profili, zakres rozmiarów wszystkich giętych profili jest określony przekrojem rury stalowej 114 x 7 mm (dla NC) a 120 x 2 mm (dla CNC).

Tłoczenie końców rur
Wykonujemy tłoczenie końców rur. Wykonujemy tłoczenia na rurach sprzętu hydraulicznego. Produkcja zmniejszenie średnicy rur. Więcej na stronie www.

Cięcie blach i profili
Realizujemy cięcie blach i profili. Blachy tniemy do grubości 6/4mm, długości 3000/2000mm za pomocy nożyc. Więcej informacji na stronie internetowej.

Szlifowanie końcówek rur
Oferujemy szlifowanie końcówek rur. Szlifowanie końcówek realizujemy na maszynie GRITT. Szlifowanie rur robiemy do żądanej promieni.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl