• O firmie

SGH PRodukcja Reklamowa

Adres

Szarych Szeregów 23
604 62 Poznań (Poznań-Jeżyce)

Powiat: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Dane firmy

REGON: 
  • Usługi

Dane kontaktowe

Telefon: 608 226 384
Inne firmy w tej kategorii

"Multigraf" Zygmunt Musielak

Firma zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym drukiem cyfrowym i offsetowym, na papierach i kartonach. Posiadamy własne studio fotograficzne, a także dysponujemy wysokiej technologii sprzętem, który umożliwia druk w najlepszej jakości. Specjalizujemy się w druku lateksowym wielkoformatowym. To najnowsza technologia druku wielkoformatowego dostępna na rynku, zapewniająca najwyższą jakość.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Krefax" Zbigniew Ostrowski

Jesteśmy firmą rodzinną. Początki naszej działalności sięgają 1952 roku – został założony zakład fotograficzny, który dał początek naszej firmie. W związku ze zmieniającym się rynkiem od 2004 roku do naszej działalności dodaliśmy wykonywanie nadruków. Zaczynaliśmy od prostego zdobienia odzieży folią flex, następnie bardzo szybko przeszliśmy do sitodruku i wykonywania nadruków wielonakładowych.

Zakład Poligraficzny EKOROL Stanisław Janicki

Zakład Poligraficzny EKOROL specjalizuje się w zadruku etykiet samoprzylepnych oraz opakowań miękkich na roli, tj. torebki i saszetki. Na rynku Polskim i Europejskim działamy od 1988 roku. Drukarnia oferuje produkty na różnorodnych podłożach i posiadające szeroką gamę uszlachetnień. Dysponujemy własnym studiem graficznym z przygotowalnią poligraficzną.