Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.

Podstawowy opis

Firma świadczy usługi w zakresie: horyzontalnych przewiertów sterowanych HDD, pozyskiwania źródła ciepła wg technologii GRD do zasilania Pomp ciepła, fotowoltaiki, prac studniarskich i geotechnicznych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która zawsze dostosowuje się do potrzeb potencjalnego kontrahenta. Cieszymy się zaufaniem wśród firm, a także klientów indywidualnych.

Produkty, usługi

Zabudowa dolnego źródła ciepła wg technologii GRD
Innowacyjna technologia pozyskiwania ciepła z gruntu ziemi, które jest wykorzystywane do ogrzewania obiektów budowlanych, cwu. oraz klimatyzacji. Technologia ta pozwala na odwiercenie i zabudowę z jednej studni do 1200mb sond cieplnych.

Horyzontalne przewierty sterowane HDD
Przewierty realizujemy w systemie tradycyjnym JT oraz systemem skalnym AT z montażem wszelkiego typu rurociągów tj. tłocznych, grawitacyjnych itp. Maksymalna średnica wciąganej rury to 500mm długość przewiertu zależy od średnicy rury do 300m.

Wiercenia
Studni głębinowych, studni pod pompy ciepła, studni odwadniających, studni odgazowujących, otworów obserwacyjnych - piezometry, geologiczno inżynierskie itp.

Fotowoltaika
To technologia umożliwiająca przetwarzanie energii słonecznej w energię elektryczną. Ogniwa fotowoltaiczne można zamontować na dachu lub elewacji domu, bądź też na konstrukcji wolnostojącej w niezacienionym fragmencie działki.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl