• O firmie

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.

Podstawowy opis

Firma świadczy usługi w zakresie: horyzontalnych przewiertów sterowanych HDD, pozyskiwania źródła ciepła wg technologii GRD do zasilania Pomp ciepła, fotowoltaiki, prac studniarskich i geotechnicznych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która zawsze dostosowuje się do potrzeb potencjalnego kontrahenta. Cieszymy się zaufaniem wśród firm, a także klientów indywidualnych.

Adres

ul. Siarkopolowa 6
394 00 Tarnobrzeg

Powiat: Tarnobrzeg
Województwo: Podkarpackie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  831351621
NIP:  8672033702
  • Usługi

Produkty, usługi

Zabudowa dolnego źródła ciepła wg technologii GRD

Innowacyjna technologia pozyskiwania ciepła z gruntu ziemi, które jest wykorzystywane do ogrzewania obiektów budowlanych, cwu. oraz klimatyzacji. Technologia ta pozwala na odwiercenie i zabudowę z jednej studni do 1200mb sond cieplnych.

Inne firmy w tej kategorii

THERMONA spol. s r.o.

Produkujemy gaz, kotły gazowe kondensacyjne lub ściennych, kaskady regulatorów kotłów, kocioł, kocioł elektryczny i systemy kominowe. Oferujemy również akcesoria - zbiorniki ciepłej wody, kolektory słoneczne, rury spalinowej, wykrywacz nieszczelności lub CO regulatora kotła. Zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie oszczędności energii i paliwa. Sprzedajemy zestawy solarne oraz wyposażenie Solartherm.