Wstecz na www.abcpl.pl
Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

STEATIT,s.r.o

Produkujemy i dostarczamy ceramikę techniczną oraz elektrotechniczną. Używamy technologii suchej i półsuchej, oraz technologii tłoczenia i rysunku. W naszym asortymencie bogata oferta steatytu, kordieryt, protestatytu , infra kordierytu, superinfrotytu i innych.

Produkty, usługi

Produkcja ceramiki elektrotechnicznej | STEATIT,s.r.o

Produkcja ceramiki elektrotechnicznej

Specjalizujemy się w produkcji ceramiki elektrotechnicznej. Elektrotechniką ceramikę produkujemy steatytowe produkty kordierytowe, protestatowe produkty, infra kordierytowe produkty, lub superinfrowe.

Kordierytowe produkty | STEATIT,s.r.o

Kordierytowe produkty

Oferujemy szeroką gamę produktów kordierytu. Do kordierytowych produktów dodajemy zasilające obudowy, nośniki z drutu, ceramikę odlewniczą, oporniki, rury i pręty.

Steatytowe produkty | STEATIT,s.r.o

Steatytowe produkty

Skupiamy się na produkcji wyrobów steatytowych. Produkty wytwarzane na podstawie bezpiecznika steatytu obudowy, koralików izolacyjnych, belek ceramicznych wraz z rozstawem słupków, terminali, belek oporowych, elementów grzejnych z drutu lub tuleji.

Protestatowe produkty | STEATIT,s.r.o

Protestatowe produkty

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości produktów protestatowe. Protestatowe produkty - oferujemy szeroką gamę belek z drutu oporowego, ceramiki, odlewniczej, rur, prętów, pierścieni spawalniczych i listew.

Infra kordierytowe produkty | STEATIT,s.r.o

Infra kordierytowe produkty

Produkujemy i dostarczamy produkty infra kordierytowe. Oferowane produkty infra kordierytowe są dla przedsiębiorstw, małych firm lub osób prywatnych.

Superinfrowe produkty | STEATIT,s.r.o

Superinfrowe produkty

Oferujemy produkty superinfrowe naszej produkcji. Produkty superinfrowe - oferujemy ceramikę do odlewni, takich jak szyi, nalewając sito, oraz wsparcie szyn.

Oferty

Infra kordierytowe produkty | STEATIT,s.r.o

Infra kordierytowe produkty

Skupiamy się na produkcji i dostawach produktów infra kordierytowych do zastosowania w pociągach grzewczych, grzejnikach elektrycznych, piecach przemysłowych, elektrycznych itp. W produktach infra kordierytowych znajdują się grzejniki płytowe lub pierścienie spawalnicze. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową. [więcej informacji]

Belki drutu oporowego | STEATIT,s.r.o

Belki drutu oporowego

Dostarczamy belki drutu oporowego o precyzyjnej jakości. Belki rezystancji drutu ze znalezieniem ich zastosowania w transporcie elektrycznym, zwłaszcza w urządzeniach trakcyjnych i oporu. W naszym programie produkcyjnym znajdują się belki drutu oporowego, dźwigary różnych materiałów, otwierając przestrzeń dla prawdziwie wszechstronnego zastosowania. Aby uzyskać więcej informacji oraz specyfikacji prosimy o kontakt z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową. [więcej informacji]

Ceramiczny terminal | STEATIT,s.r.o

Ceramiczny terminal

Dostarczamy terminale ceramiczne do stosowania w urządzeniach w wyższych temperaturach jak grzejniki, piece elektryczne, skrzynki rozdzielcze niskiego napięcia. Dzięki swoim właściwościom ceramicznego bloku zacisków są odporne na wysokie temperatury. Ich właściwości mechaniczne i wymiarowe pozostaną niezmienione. Aby uzyskać pełne informacje na naszej stronie internetowej. [więcej informacji]

Belki ceramiczne | STEATIT,s.r.o

Belki ceramiczne

Specjalizujemy się w dostawach belek ceramicznych do stosowania w urządzeń grzewczych takich jak piece elektryczne, grzejniki, skrzynki rozdzielcze, zasilania LV. Przy wyższych temperaturach ceramiczna kratownica wyróżnić się nie tylko wytrzymałością mechaniczną, ale również stabilnością wymiarową. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. [więcej informacji]

Zdjęcia