Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

THERMONA spol. s r.o.

Podstawowy opis

Firma THERMONA, Sp. z oo jest tradycyjnym czeskim producentem kotłów, działającym na rynku techniki grzewczej od 1990 roku. Portfolio produktów obejmuje ekologiczne kotły gazowe, kotły kondensacyjne, kotły elektryczne, kotłownie kaskadowe, zasobniki ciepłej wody użytkowej oraz elementy systemów sterowania kotłowni . Dostawa części zamiennych, techniki oddymiania i sterowania jest sprawą oczywistą.

Produkty, usługi

Gazowe kotły kondensacyjne
Kotły kondensacyjne przynoszą oszczędności technologiczne i ekonomiczne. Dzięki zasadzie kondensacji, czyli możliwości wykorzystania ukrytego ciepła spalin, kotły te osiągają sprawność do 108%. Wszystko to przy minimalnej zawartości zanieczyszczeń.

Kotły elektryczne
Elektrokotle ocení majitelé všech objektů bez možnosti napojení na distribuční síť plynu. Elektrokotel pracuje v teplovodním systému stejným způsobem jako plynový kotel a můžete ohřívat i užitkovou vodu.

Kotły atmosferyczne gazowe
W asortymencie kotłów THERM znajdują się również klasyczne kotły atmosferyczne, które jednak zgodnie z prawem mogą być instalowane tylko jako zamiennik kotła emerytowanego w budynkach ze wspólnym odciągiem spalin z kilku lokali mieszkalnych.

Domowe kotłownie gazowe i elektryczne
Kotłownie kaskadowe pozwolą zaoszczędzić kilkadziesiąt procent kosztów podczas modernizacji istniejącej nieefektywnej kotłowni lub podczas decentralizacji. Zwrot z inwestycji może wynieść kilka lat.Chodzi o połączenie większej liczby kotłów w całość.

Zestawy kotła i zasobnika CWU
Coraz większą popularnością cieszą się zestawy kotłowe i zbiornikowe. Zestaw przeznaczony jest do domów jednorodzinnych lub większych mieszkań, gdzie kładzie się nacisk na oszczędność, ekologię i komfort domowego zaopatrzenia w wodę.

Technologie i komponenty do kotłowni
Jesteśmy dostawcą kompletnej technologii dla kotłowni domowych. Rozwijamy się i ciągle doskonalimy. Asortyment składa się z regulatorów kaskadowych, rozdzielaczy, kanałów spalin, rozdzielaczy odgałęźnych i urządzeń do uzdatniania wody grzewczej.

Kompletna dostawa akcesoriów
Jesteśmy nie tylko producentem źródeł ciepła, ale także dostawcą kompletnego systemu spalinowego, filtrów i separatorów spalin, termostatów i inteligentnych regulatorów, zbiorników ciepłej wody użytkowej oraz chemii do systemów grzewczych.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl