Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Podstawowy opis

Oferujemy sprzedaż rekreacyjnych i sportowych artykułów pływackich. Oferujemy również niestandardowe akcesoria pływackie, dostarczane bezpośrednio do klienta. W sprzedaży rekreacyjno-sportowe kostiumy kąpielowe, czepki pływackie, torby sportowe, torby i worki pływackie, kosmetyki kąpielowe, kleszcze nosowe, pływacki sprzęt do ćwiczeń, wodoodporne torby i wiele innych.

Produkty, usługi

Akcesoria pływackie i wyposażenie
Akcesoria pływackie i wyposażenie zarówno dla pływaków rekreacyjnych i zawodowych. Nasz asortyment obejmuje artykuły pływackie, ręczniki kąpielowe, kleszcze nosowe, pływacki sprzęt do ćwiczeń, płetwy, zatyczki do uszu, i wiele więcej.

Rekreacyjne i zawodowe stroje kąpielowe
Oferujemy szeroką gamę strojów kąpielowych rekreacyjnych i zawodowych z wygodnych materiałów wysokiej jakości. W ofercie stroje męskie, damskie, dziecięce oraz stroje kąpielowe zawodowe i pływackie kombinezony uciskowe.

Czepki pływackie
Czepki dostępne są dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Oferta zawiera odblaskowe czepki pływackie, czapki silikonowe jak i również czepki z motywami bajek dla najmłodszych pływaków.

Plecaki sportowe, torby i worki
Dostarczamy plecaki sportowe, torby i worki z wodoodpornego materiału. W naszej ofercie dostępne są torby sportowe, torby wodoodporne i wiele innych. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Okulary pływackie
Oferujemy okulary pływackie dla rekreacyjnego i wyczynowego pływania. Okulary pływackie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie wody chlorowanej, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Kosmetyki kąpielowe
Dostarczamy kosmetyki kąpielowe do delikatnego usuwania zanieczyszczeń i chloru wody w basenie. W dziedzinie kosmetyków kąpielowych oferujemy aerozol dla skóry, mydła, kremy, preparat do usuwania chloru oraz preparaty neutralizujące zapach chloru.

Oferty

Pływackie paczki

Pływackie paczki

Nasza oferta obejmuje profesjonalne paczki dla potrzeb szkoleniowych, można również znaleźć pakiety pływackie o wysokiej wydajności i jakości materiałów. Pływackie paczki są o wyjątkowo ergonomicznym kształcie, a tym samym zapewniając ...

Wyświetl szczegóły oferty

Pływackie płetwy treningowe

Pływackie płetwy treningowe

Posiadamy w sprzedaży pływackie płetwy treningowe najwyższej jakości. Pływackie płetwy treningowe pomagają naśladować naturalny ruch stopy i znacząco przyczynią się do prawidłowej techniki pływania i efektywnego treningu. Nasz asortyment obejmuje ...

Wyświetl szczegóły oferty

Obciążeniowe stroje kąpielowe

Obciążeniowe stroje kąpielowe

Oferujemy profesjonalne stroje kąpielowe obciążeniowe do celów szkoleniowych. Obciążenie wykonane jest z wysokiej jakości i komfortowego materiału, który jest nie tylko wygodny, ale także bardzo funkcjonalny. Oferujemy różne opcje kolorystyczne ...

Wyświetl szczegóły oferty

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl