Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Podstawowy opis

Oferujemy sprzedaż rekreacyjnych i sportowych artykułów pływackich. Oferujemy również niestandardowe akcesoria pływackie, dostarczane bezpośrednio do klienta. W sprzedaży rekreacyjno-sportowe kostiumy kąpielowe, czepki pływackie, torby sportowe, torby i worki pływackie, kosmetyki kąpielowe, kleszcze nosowe, pływacki sprzęt do ćwiczeń, wodoodporne torby i wiele innych.

Produkty, usługi

Akcesoria pływackie i wyposażenie
Akcesoria pływackie i wyposażenie zarówno dla pływaków rekreacyjnych i zawodowych. Nasz asortyment obejmuje artykuły pływackie, ręczniki kąpielowe, kleszcze nosowe, pływacki sprzęt do ćwiczeń, płetwy, zatyczki do uszu, i wiele więcej.

Rekreacyjne i zawodowe stroje kąpielowe
Oferujemy szeroką gamę strojów kąpielowych rekreacyjnych i zawodowych z wygodnych materiałów wysokiej jakości. W ofercie stroje męskie, damskie, dziecięce oraz stroje kąpielowe zawodowe i pływackie kombinezony uciskowe.

Czepki pływackie
Czepki dostępne są dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Oferta zawiera odblaskowe czepki pływackie, czapki silikonowe jak i również czepki z motywami bajek dla najmłodszych pływaków.

Plecaki sportowe, torby i worki
Dostarczamy plecaki sportowe, torby i worki z wodoodpornego materiału. W naszej ofercie dostępne są torby sportowe, torby wodoodporne i wiele innych. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Okulary pływackie
Oferujemy okulary pływackie dla rekreacyjnego i wyczynowego pływania. Okulary pływackie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie wody chlorowanej, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Kosmetyki kąpielowe
Dostarczamy kosmetyki kąpielowe do delikatnego usuwania zanieczyszczeń i chloru wody w basenie. W dziedzinie kosmetyków kąpielowych oferujemy aerozol dla skóry, mydła, kremy, preparat do usuwania chloru oraz preparaty neutralizujące zapach chloru.

Oferty

Suplementy dla pływaków

Suplementy dla pływaków

Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych suplementów diety dla pływaków od sprawdzonych producentów, wysokiej jakości. Suplementy dla pływaków skutecznie pomóc w treningu sportowego i późniejszej regeneracji organizmu. Oferta obejmuje: * Płynny suplement ...

Wyświetl szczegóły oferty

Odblaskowe czepki

Odblaskowe czepki

Mamy odblaskowe pływackie czepki dla rekreacyjnych i wyczynowych pływaków. Proponujemy pływackie czepki w szerokiej gamie kolorów w zależności. Czepki pływackie wykonane są w 100% z silikonu, które są bardzo funkcjonalne, ...

Wyświetl szczegóły oferty

Basen na zamówienie

Basen na zamówienie

Basen dostarczamy również do różnych klubów sportowych oraz drużynowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla potrzeb pływackich z logo lub według projektu dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy czepki pływackie, stroje kąpielowe i ...

Wyświetl szczegóły oferty

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl