Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

WYDRUKUJEMY.TO

Podstawowy opis

Nasza Firma zajmuje się drukiem cyfrowym, offsetowym i wielkoformatowym. W ofercie również projekty graficzne i gadżety reklamowe. Stawiamy na wysoką jakość i nowoczesne technologie. Drukujemy małe i duże nakłady. WYDRUKUJEMY.TO jest marką firmy Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym zatrudniającym osoby z autyzmem. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Produkty, usługi

Druk wizytówek
Oferujemy wizytówki, które drukujemy w małych i dużych nakładach. Standardowe formaty wizytówek 90x50mm, 85x55mm. Wizytówki dodatkowo mogą być laminowane: folią matową lub błyszczącą. Zapewniamy wysoką jakość druku i atrakcyjne ceny.

Druk ulotek
W swojej ofercie posiadamy ulotki cięte i ulotki składane. Drukujemy duże i małe nakłady. Stosujemy wysokiej jakości papier kredowy i nowoczesne techniki druku. Zapewniamy wysoką jakość, szybkie terminy i atrakcyjne ceny.

Druk plakatów
Oferujemy plakaty drukowane w technologii cyfrowej, offsetowej i wielkoformatowej. Zamówisz u nas plakaty w dowolnym rozmiarze i w każdym nakładzie. Oferujemy wysoką jakość druku i atrakcyjne ceny.

Roll-up
Oferujemy stojaki reklamowe typu roll-up. Nasze rollupy to: solidne stojaki, wysokiej jakości materiał typu blockout, wysokiej jakości druk oraz trwałe torby. Nie używamy najtańszych materiałów niskiej jakości. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Naklejki wielkoformatowe
Oferujemy przygotowanie naklejek na witryny. Różnorodne materiały: folia monomeryczna, folia one way vision, folia szroniana, folia easy dot. Naklejki drukowane i wycinane po obrysie. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl