Niektóre części strony tłumaczone są automatycznie przez kompilator.

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Podstawowy opis

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą odzieży używanej, oraz produkcją czyściwa bawełnianego i technicznego białego, oraz kolorowego. Nasza działalność dysponuje własnym transportem co umożliwia łatwiejszy kontakt z Klientem. Nasza Firma umożliwia swoim Klientom samodzielne sortowanie odzieży. Również w swojej ofercie dysponujemy sprzedażą konfekcji stołowych i pościelowych.

Produkty, usługi

Czyściwo bawełniane białe
W swojej ofercie posiadamy czyściwo bawełniane białe. Starannie wyselekcjonowane czyściwo ma zastosowanie przy przerobie na odzież bawełnianą białą. Czyściwo poddane jest procesowi cięcia, usuwania guzików, zamków, oraz mankietów.

Czyściwo bawełniane kolorowe
Oferujemy Państwu czyściwo bawełniane kolorowe. Czyściwo produkowane jest na podstawie produktów z Anglii, Norwegii, oraz Niemiec. Posiadamy w swojej ofercie czyściwo bawełniane kolorowe ciemne, oraz jasne, białe i frote.

Czyściwo
Czyściwo bawełniane charakteryzuje się bardzo dobrym wchłanianiem wody, tłuszczy, olei, oraz rozpuszczalników. Czyściwo ma zastosowanie i idealnie nadaje się do czyszczenia, polerowania, a także wycierania.

Pakowanie czyściwa
Pakowane czyściwo jest pocięte na fragmenty o rozmiarach 50x50 cm, które są minimalnym wymiarem. Nasze produkty pakujemy w worki 10, 15, oraz 20 kg za pomocą pras hydraulicznych. Również pakujemy czyściwo w bele do 500 kg.

Hurtownia odzieży używanej
Posiadamy swoją hurtownie odzieży używane. Oferujemy odzież używaną pochodzącą z całej Europy, hurtową sprzedaż odzieży sortowaną, niesortowaną. Dodatkowym atutem jest możliwość sortowania przez Klienta. Nasz towar pakowany jest w worki.

Odzież używana
W Naszej ofercie znajdą Państwo odzież używaną pochodzącą z całej Europy. Posiadamy różnorodne modele, wzory, oraz kolory odzieży. Dysponujemy możliwością sortowania ubrań przez Klientów.

Odzież robocza
Odzież robocza, którą posiadamy wykonana jest z najlepszej jakości materiałów. Posiadamy kombinezony dwuczęściowe spodnie ogrodniczki dla warsztatów samochodowych, ślusarskich, ochronne dla służb drogowych i komunalnych, a także odzież szpitalną.

Czyściwo techniczne
Do zaoferowania Państwu mamy czyściwo techniczne bawełniane, które produkowane jest z wyselekcjonowanej odzieży pozbawione guzików, zamków, mankietów. Wszelkie części odzieży poddane są procesowi cięcia.

Tkaniny
Materiały z których wykonane są czyściki lub odzież używana są to tkaniny najlepszej jakości. Czyściki wykonane są z 100% bawełny, dostępne są w różnorodnych kolorach

Tekstylia dla hoteli
Tekstylia dla hoteli, które posiadamy w swojej ofercie są nowe lub używane. Posiadamy szeroką gamę kolorów, oraz rozmiarów.

Konfekcja pościelowa
W skład konfekcji pościelowej, którą oferujemy do użytku w hotelach wchodzą kołdry, pościele, poszwy, poduszki, oraz prześcieradła. Wszystkie Nasze artykuły pościelowe dostępne są nowe lub używane.

Konfekcja stołowa
Konfekcja stołowa dostępna jest w różnorodnych kolorach. Posiadamy w swojej ofercie obrusy, serwety, nakładki na obrus, serwetki, oraz bankietów-ki. Szeroki wachlarz kolorów, oraz wzorów jest dostępny w ciągłej sprzedaży.

Tekstylia dla gastronomii
Nasza Firma oferuje wyposażenie obiektów gastronomicznych w tekstylia takie jak obrusy, serwetki, nakładki, oraz wiele innych tkanin odpowiednich na przykrycie stołów i blatów.

Odzież gastronomiczna
Zajmujemy się wyposażeniem obiektów gastronomicznych w odzież roboczą. W swojej ofercie między innymi posiadamy fartuchy, zapaski, tuniki, nakrycia głowy, a także spodnie i bluzki kucharskie.

Transport
Jesteśmy Firmą otwartą na współpracę z każdym Kontrahentem. Dokonujemy sprzedaży dla Naszych Klientów z transportem na wskazane miejsce lub poprzez Firmy spedycyjne.

Lokalizacja

Wstecz na www.abcpl.pl