• O firmie

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Podstawowy opis

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą odzieży używanej, oraz produkcją czyściwa bawełnianego i technicznego białego, oraz kolorowego. Nasza działalność dysponuje własnym transportem co umożliwia łatwiejszy kontakt z Klientem. Nasza Firma umożliwia swoim Klientom samodzielne sortowanie odzieży. Również w swojej ofercie dysponujemy sprzedażą konfekcji stołowych i pościelowych.

Adres

Plac Targowy 5-6
637 00 Krotoszyn

Powiat: Krotoszyński
Województwo: Wielkopolskie
pl Polska

Pokaż na mapie

Dane firmy

REGON:  250259684
NIP:  6210032179
Rok założenia:  1992
  • Hurt
  • Producent

Produkty, usługi

Czyściwo bawełniane białe

W swojej ofercie posiadamy czyściwo bawełniane białe. Starannie wyselekcjonowane czyściwo ma zastosowanie przy przerobie na odzież bawełnianą białą. Czyściwo poddane jest procesowi cięcia, usuwania guzików, zamków, oraz mankietów.

Inne firmy w tej kategorii

Liard Przemysław Piotrowski

Jesteśmy producentem odzieży sportowej dla pań i panów. Nasze produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia. Zapewniamy oryginalne i niepowtarzalne wzory. Staramy się łączyć nowoczesne i efektowne kroje z wysokiej jakości materiałami, zapewniając przy tym przystępne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy ! Rozpocznij swój trening z nami !

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, nadruku i serwisie płacht, plandek samochodowych, transparentów, namiotów imprezowych. Wszystko do zastosowań przemysłowych, technicznych i rekreacyjnych.